Idomybes

Kai naujagimė pirmą kartą atmerkė akytes, mamai nepatiko jų spalva

Kai tik naujagimis išvyta pasaulį, motina iškart apžiūri jį, žiūri į veidą, akytes. Biannka Prins, kuriai pamačiusi savo naujagimę, elgėsi taip pat. Deja, dukters akių spalva jai  kažkodėl nepatiko.

Jauna  mama buvo įsitikinusi, kad mažylės akytės bus rudos. Bet įdėmiai pažiūrėjusi į naujagimę, pamatė, kad klydo.

Ir pasakė, kad tikėjosi pamatyti gražias akis. Bet ir tėvas, vardu Demien, ir medicinos darbuotoja, stovėjusi šalia, pareiškė, kad Nova – nuostabi.

Visa tai buvo nufilmuota ir įkelta į ,,Youtube“. Daugelis naudotojų kritikavo jauną mamą dėl tokių jos žodžių.

Kodėl tokia jos reakcija? Juk kiekvienai mamai jos kūdikis atrodo gražiausias. Gal Bianka po gimdymo buvo labai  pavargusi?

Ir dar. Ją iškart po gimdymo filmavo. O tai taip pat stresinė situacija.

Bet vėliau paaiškėjo, kame reikalas.  Savo komentaruose ji parašė, kad visai nenorėjo nieko įskaudinti. Tiesiog ji svajojo, kad vaikutis paveldėtų būtent jos akių spalvą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page