Idomybes

Vyras metė mane su vaiku ir išėjo pas kitą. Prieš kelias dienas jis rado naująjį mano butą ir apstulbino savo pareiškimu

Kartą mano vyras, su kuriuo santuokoje pragyvenome 20 metų, pareiškė, kad jam viskas nusibodo ir jis nori skyrybų. Kadangi mes gyvenome jo bute, jis paprašė manęs ir sūnaus išsikelti ir kaip galima greičiau.

Galiausiai po skyrybų mes su sūnumi persikėlėme į išsinuomotą butą ir jis ėmė nekęsti tėvo.

Greitai sužinojome, kad buvęs vyras išnuomojo mūsų butą, o pats apsigyveno su nauja moterimi. Dėl mūsų jis niekada nesijaudino ir net sūnui nepaskambino. Kaip ten bebūtų, mes susitvarkėme. Sūnus įstojo į universitetą. Ir štai kartą vyras kažkaip išsiaiškino, kur aš gyvenu ir apsireiškė. Ilgai aiškino situaciją, o aš tylėdama klausiausi.

Pasirodo, visas savo santaupas jis išleido naujajai šeimai, viską jiems pirko, padarė remontą, padėjo su įvairiomis išlaidomis. Naujoji jo žmona išėjo iš darbo ir visa atsakomybė už šeimos išlaikymą atgulė ant mano buvusiojo pečių.

Namie prasidėjo ginčai, barniai ir skandalai.

Tačiau tai nebuvo didžiausias netikėtumas. Esmė tame, kad po savo pasakojimo buvęs vyras vėl paprašė už jo tekėti. Siūlė susieiti, išsinuomoti erdvesnį butą, juk čia per ankšta, visiems neužteks vietos.

O baigdamas savo kalbą, išsitraukė iš kišenės dėžutę ir ištiesė žiedą. Tačiau mano sprendimas buvo tik vienas: išgrūdau jį pro duris kartu su tuo žiedu.

O dabar sėdžiu ir galvoju: gal nereikėjo taip daryti?

Neseniai vėl gavau informacijos, kad buvęs vyras vėl grįžo pas savo naująją moterį, tačiau skandalai pas juos nesibaigė! Gal visgi susigrąžinti jį? Ką patarsite?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page