Idomybes

Mylimoji grįžo pas vyrą su mano vaiku

Gyvenime man nutiko ypač nemaloni situacija. Tiesą sakant, iki šiol esu sutrikęs ir nežinau, ką daryti.

Dirbu programuotoju biure ir dažnai einu pietauti į vietos valgyklą. Nors daugelis renkasi nedideles netoliese esančias kavines. Ir štai eilinį kartą nusileidau aukštu žemiau papietauti.

Į mūsų valgyklą užsuko mergaitės iš turizmo firmos. Pastebėjau gražią blondinę prie atskiro staliuko ir prisėdau prie jos. Mes įsikalbėjome ir mano nusivylimui paaiškėjo, kad ji ištekėjusi.

Tačiau aš vis tiek pasiūliau jai susitikti dar kartą. Ir jau sekančią dieną mes vakarieniavome prabangiame restorane. Nepaisant nieko, tarp mūsų užsimezgė santykiai ir mes ėmėme susitikinėti.

Kartą Elena prisipažino, kad pas juos su vyru ne viskas gerai ir ji svarsto skirtis su juo. Nusprendžiau, kad tai mano šansas ir padėjau jai paduoti skyrybų dokumentus.

Tą patį vakarą Elena susirinko daiktus ir persikėlė pas mane. Buvau laimingas, juk jau spėjau įsimylėti ir tikėjausi ilgesnio romano. Po savaitės pasiėmiau atostogų ir mes išskridome į Antaliją. Gerai praleidome laiką, o grįžus pasirodė, kad Elena nėščia. Mano džiaugsmui nebuvo ribų, aš tapsiu tėvu!

Po kurio laiko mane išsiuntė į darbo komandiruotę. Manęs nebuvo savaitę ir visą tą laiką negalėjau prisiskambinti Elenai. Per tą trumpą laiką ji pažadėjo išspręsti visas savo problemas, o svarbiausia – išsiaiškinti su skyrybomis.

Tačiau jos telefonas tylėjo. Mečiau darbą ir parskubėjau namo. Bute radau tuščias spintas ir raštelį ant stalo. Su žodžiais, kad tarp mūsų viskas baigta ir prašymu jos neieškoti. Aš buvau šoke. O kaip vaikas? Ji ką, grįžo pas vyrą ir jis augins mano sūnų? Taip nebus!

Nuvažiavau pas jos tėvus. Jie mandagiai pakvietė mane į namus ir paaiškino, kad jų dukra persikėlė į Valstijas. Jos vyrui pasiūlė pelningą kontraktą ir ji išskrido su juo.

Buvau sugniuždytas ir negalėjau patikėti savo ausimis. Kuo aš ją nuvyliau, juk suteikiau jai visa, kas geriausia? O dabar vėl likau vienas, be meilės ir vilties sukurti tvirtą ir draugišką šeimą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page