Idomybes

Sutuoktiniai įsivaikino tikrus brolį ir seserį, tačiau atsisakė paimti trečiąjį mažylį

Vyras ir žmona Kuperiai – jauni tėvai. Džeimsui – 29 metai, Emei – 27.

Jie susipažino, kai merginai vos buvo 20. Ji svajojo padovanoti namus be tėvų globos likusiems vaikams. Džeimsas visiškai pritarė jos ketinimams.

Namuose atsirado brolis ir sesuo

Kurį laiką sutuoktiniai gyveno savo gyvenimą ir tvarkėsi buitį. Tada ėmė spręsti klausimą, kada jiems į namus priimti svetimą vaiką. Nors Emė galėjo ir pati pagimdyti vaikelį, jie norėjo pasielgti kitaip. Jų nuomone, priimtiems vaikams bus kur kas lengviau priprasti prie jų namų sąlygų, kol juose nėra savų įtėvių vaikų.

Tada jie ėmė ieškoti mažylio, kuriam reikėtų jų meilės ir rūpesčio. Sužinojo apie 8 mėn. amžiaus berniuką, vardu Keisis. Pasirodo, savo motinai jis tapo nebereikalingas. Be to, ji ir negalėjo sūnui suteikti normalaus visaverčio gyvenimo. Ir laukėsi dar vieno vaikelio. Jo taip pat norėjo atsisakyti.

Keisį įsivaikino Kuperiai. Naujieji mama ir tėtis mažylį tiesiog dievino. Atsirado mintis į namus pasiimti ir antrą vaiką, kurį pagimdys biologinė Keisio motina. Kai mama gegutė pagimdė mergaitę, Džeimsas ir Emė įsidukrino ir ją. Jai davė Seiros vardą.

Trečiasis vaikas

Prabėgo keleri metai. Kuperiai ėmė galvoti ir apie savo vaikelį. Įvaikinti Seira ir Keisis buvo paklusnūs, aktyvūs ir linksmi. Labai mylėjo savo įtėvius. Ir viskas būtų buvę šeimoje gerai.

Emė ir anksčiau svajojo apie šeimą, kurioje daug vaikų. Džeimsas jai pritarė.

Sutuoktiniai tvirtai nusprendė – susilaukti savo mažylio. Ir netikėtai jie sužinojo naujieną, kad biologinė jų įvaikių motina vėl laukiasi ir nori jiems pasiūlyti įsivaikinti ir trečiąjį jos vaikelį.

Bet juk sutuoktiniai turėjo savų planų! Jie norėjo auginti jau savo susilaukto sūnaus arba dukters. Jei jie vėl įsivaikins, tai savo svajonę vėl reikės atidėti kuriam laikui. Ir jie atsisakė, sakydami, kad jie nepajėgs susitvarkyti su trečiu mažyliu.

Džeimsas pasakė, kad Keisis ir Seira galės bendrauti ir su biologiniais tėvais, ir su būsimais kraujo broliais ir seserimis.

Ar jie teisūs?

Siūlome padiskutuoti šiuo klausimu. Ar gerai pasielgė sutuoktiniai Kuperiai, nepriimdami trečiojo vaikelio? O gal nereikėjo išskirti kraujo ryšio vaikų?

Žinoma, jie svajojo apie didelę šeimą, tai kodėl gi nepriimti dar ir trečio žmogučio? Bet tokiu atveju jiems būtų reikėję atsisakyti planų susilaukti savo vaiko.

Taigi, Emė nusprendė geriau pagimdyti savo, o ne įsivaikinti dar vieną svetimą vaikelį. Ir ji turi tam teisę.

Dar vienas momentas. Jei biologinė Keisio ir Seiros motina gimdys dar neaišku kiek kartų, nejau Džeimsui ir Emei būtinai reikia juos visus įsivaikinti?

Jie jau suteikė stogą virš galvos dviem vaikučiams, kuriuos pametė tikra motina. Visa kita – jau ne jų bėda.

Štai tokia istorija, kuri gerai baigėsi ir broliukui, ir sesutei. Jie auga šeimoje, kurioje jie mylimi. O kas būtų su jais ten, kur jie niekam nerūpi? Baisu net įsivaizduoti.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page