Idomybes

30-metė daugiavaikė motina laukia 6 vaiko gimimo: sužinokime, kaip susiklostė tokios didelės šeimos likimas

Vaikai – didžiausia mūsų gyvenimo laimė. Juk jiems atsiradus mes gyvename tik jais. Mūsų gyvenimas lyg atsitraukia į antrą planą. Mūsų diena prasideda ir baigiasi jais. Akimirkos su jais atneša visą spalvų fejerverką į mūsų gyvenimą.

Šiandieninis mūsų straipsnis apie žavią 30-metę Jeleną, kuri turi 5 vaikus, o šiomis dienomis paaiškėjo, kad ji vėl nėščia ir laukiasi 6-ojo mažylio. Apie tai mergina parašė savo Instagram paskyroje.

Ji santuokoje jau 9 metus ir pasak sutuoktinių, vaikų gimimas tik sustiprino jų santuoką, juk atsirado didžiulė atsakomybė. Jie pradėjo geriau suprasti vienas kitą.

Karantino metu jie gyveno savo užmiesčio name. Vaikai labai džiaugėsi, kad visą laiką gyvens gamtoje. Kaip pasakoja mergina, jie visą dieną žaidė ir vaikščiojo miške.

O šiuo metu jie planuoja vykti į Sočį prie jūros, kad gerai pailsėtų iki 6-ojo mažylio gimimo.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page