Idomybes

Yra žmonių, kurie niekada negyvens pritekliuje…

Kaip tiksliai ir gyvenimiškai pastebėta:

Yra žmonių, kurie niekada negyvens pritekliuje, kiek jie beuždirbtų. O yra žmonių, kurie galų gale būtinai įgaus gerovę, kiek juos beapvogtų. Nuo pinigų kiekio čia niekas nepriklauso, tik nuo požiūrio į juos. Iššvaistyti galima viską.

Yra žmonių, kurie vis tiek neatliks jiems pavesto darbo, kiek jiems beužmokėtų. O yra žmonių, kurie vis tiek padarys savo darbą, net jei jiems visiškai nesumokės. Ir vėl esmė ne piniguose, o požiūryje į darbą.

Kad nieko nedarytum, pasiteisinimą galima sugalvoti visada.

Yra žmonių, kurie visą gyvenimą zyzia dėl to, kad blogai gyvena. Ir jie iš tiesų gyvena blogai net tada, kai turi viską geram gyvenimui. O yra žmonių, kurie visada gyvena gerai, net tada, kai neturi nieko.

Ir materialūs dalykai čia ne prie ko.

Tai – žmogiška.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page