Idomybes

Žmona pranešė naujieną, nuo kurios vyrui apsvaigo galva…

Šie sutuoktiniai jau kelis metus svajojo apie vaiką. Jie išbandė visus įmanomus metodus, praktiškai neišlįsdavo iš ligoninių. Viskas buvo veltui ir atrodė, jie abu jau buvo pasiruošę pasiduoti nevilčiai, bet gyvenimas sudėliojo viską į vietas.

Vyras tą dieną iš darbo grįžo namo anksčiau žmonos prašymu. Jis turėjo keistą nuojautą, o ir žmona pažadėjo jį nustebinti neįtikėtina naujiena.

Pagaliau parvažiavo namo, padėjo raktus ant stalo, nusiavė ir nuėjo į virtuvę. Žmona pro duris įėjo šokio žingsneliu. Ji buvo puikiai nusiteikusi. Kelias minutes ji tyliai džiūgavo, paskui galiausiai kreipėsi į vyrą, kuris visą tą laiką šiek tiek baimingai žiūrėjo į ją:

– Aš nėščia, brangusis!

Taip, to jis tikrai nesitikėjo. Pagaliau jaunų sutuoktinių svajonė išsipildė. Vyras buvo ne savam kailyje iš laimės. Čia žmona pridėjo:

– Tai dar ne viskas. Mes turėsime dvynius.

Tai jau buvo truputį keistoka, kadangi žmona pranešė, kad dar nebuvo pas gydytoją. Ji tiesiog  atliko nėštumo testą ir sužinojo nuostabią naujieną. Gydytojas dar nepatvirtino jos prielaidos.

O apie dvynius ji išvis negalėjo žinoti. Kai vyras paklausė, kodėl ji įsitikinusi, kad jie turės dvynius, toji atsakė:

– Kaip? Aš įsigijau du nėštumo testus. Abu parodė teigiamą rezultatą!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page