Idomybes

Jos ūgis 2 metrai 13 cm: kaip gyvena aukščiausia mergina pasaulyje

Susipažinkite, ši mergina vardu Rumeisa Gelgi. Prieš ketverius metus 18-metė Turkijos gyventoja papuolė į Gineso rekordų knygą kaip aukščiausia moteris pasaulyje. Jos ūgis  yra 2 metrai 13 cm!

Rumeisa gyvena Safranbolu miestelyje su savo tėvais. Merginos brolis ir sesuo yra įprasto ūgio. Rumeisa kenčia nuo genetinės ligos, vadinamos Viverio sindromu. Be to, kad merginai sudėtinga gyventi, būnant tokio ūgio, ji dar kenčia nuo to, kad jos kūno dalys yra neproporcingai didelės.

Mergina dažniausiai juda vežimėlyje. Savo kojomis mergina gali vaikščioti tik su lazdų arba vaikštynės pagalba. Taip pat nelengva rasti jai tinkamus drabužius ir avalynę. Rumeisos kojos dydis 47.

Visi drabužiai ir avalynė siuvami pagal užsakymą.

Nežiūrint į visus sunkumus, su kuriais turkė susiduria kasdien, mergina stengiasi neliūdėti. Remeisa juokauja, kad pasaulyje ne taip daug žmonių, kurie gali pažvelgti į ją iš viršaus.

Beje, Turkijoje taip pat gyvena ir aukščiausias pasaulyje vyras – Sultan Kosen. Jo ūgis 2 metrai 51 cm.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page