Patarimai

Draugė niekada neplauna medinės lentos, kad į medį neįsigertų ploviklis. Ir štai kodėl…

Virtuvėje yra įvairių daiktų. Kai kurie reikalauja padidinto dėmesio. Pavyzdžiui, pjaustymo lentos. Jomis mes naudojamės kasdien.

Dar daugiau, kiekvienam produktui reikalinga savo lenta. Viena – žuviai, kita – mėsai, trečia – daržovėms ir t.t. Negalima pjaustyti ant tos pačios lentos skirtingų produktų.

Šios rekomendacijos plačiai žinomos. O apie tai, kad medinių lentų nereikia plauti – jūs girdėjote? Ir tai tiesa. Vanduo ir ploviklis šiuo atveju netinka. Esmė tame, kad į medį, iš kurio padaryta lenta, patenka bet kokios plovimo priemonės dalelės. Medinis paviršius lengvai jas sugeria.

Nuo stiklinių, keraminių ir porcelianinių indų muilo putos pašalinamos greitai ir paprastai. O nuo medžio ne. Patekusios į lentos vidų, cheminės medžiagos kaupiasi joje. Neneigiama, kad paskui jos atsidurs ant produktų. To pasekoje jūs galite apsinuodyti.

Bet kaip, paklausite jūs, valyti medines lentas?

Yra vienas patikimas būdas. Jis leidžia ne tik nuimti produktų daleles, bet ir sunaikinti bakterijas. Tam pakanka gerai išvalyti lentą šluoste, suvilgyta valgomuoju actu. Paskui reikia ją nuplauti šaltu vandeniu ir sausai iššluostyti.

Galite būti įsitikinę – jūsų šeimos narių sveikata nebus pavojuje.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page