Patarimai

7 labiausiai paplitusios klaidos, renkantis apatinį trikotažą

 1. Apatinių drabužių faktūra

Nereikėtų nėriniuotų apatinių dėvėti po kelnėmis arba po aptempiančiu golfu ar palaidine, ypač šviesios spalvos. Nėriniai persispaus ir atrodys lyg nelygumai ant jūsų figūros. Aplinkiniams tai gali rėžti akį. Tai atrodys neestetiškai ir gadins jūsų figūros formą.

 • Šiuo atveju rinkitės apatinius be siūlių, lygius. Kontūrinė liemenėlė bus puikus pasirinkimas.
 1. Figūrą koreguojantys apatiniai

Norėdamos atrodyti lyg modeliai glianciniuose žurnaluose, merginos dažnai pasirenka koreguojančius figūrą apatinius vienu ar dviem dydžiais mažesnius. Tai ne tik neteisinga, bet ir pavojinga. Juk tokius apsitempiančius apatinius galima dėvėti ne ilgiau, nei 6 valandas, kitaip sutrinka kraujotaka.

 1. Liemenėlės dydis

Kai kurios merginos mano, kad vienu dydžiu mažesnė liemenėlė (arba didesnė) sukurs įspūdingos krūtinės efektą. Bet per didelė liemenėlė neprilaikys krūtinės, o dėl to gali atsirasti skausmai nugaros srityje. O per maža liemenėlė pakenks kraujotakai. Todėl gydytojai rekomenduoja dėvėti apatinius tiksliai jūsų dydžio.

 • Jei liemenėlė jums kaip tik, petnešėlės neturi kristi nuo pečių, o kaušeliai – pritrinti. Norint  pilnos krūtinės efekto, reikia pasirinkti liemenėlę su push-up efektu, su porolono įdėklais.
 1. Apatinių spalva

Kažkada buvo madinga dėvėtijuodus apatinius 9liemenėlę0 po šviesia peršviečiama bliuzele. Bet mada jau praėjo ir dabar toks sprendimas atrodo negražiai ir neskoningai.

 • Todėl prie šviesių kelnių, palaidinės arba kitų plonų drabužių reikėtų rinktis kūno spalvos apatinius.
 1. Naminiai apatiniai

Kažkodėl manoma, kad namuose krūtinė turi ilsėtis nuo liemenėlės. Bet tai aktualu tik toms, kieno krūtinę nedidelė. Visais kitais atvejais, jei namuose nedėvėsite liemenėlės, krūtų raiščiai tik tempsis žemyn.

 • Idealus variantas namuose – tai jūsų dydžio spotiniai topai. Jie leidžia kvėpuoti, palaiko krūtinę ir nesukelia diskomforto.
 1. Apatinių sudėtis

Apatiniai iš šimtaprocentinės medvilnės patogūs ir saugūs sveikatos atžvilgiu, tačiau jie greit išsitampo, praranda savo formą ir plyšta.

 • Geriausias variantas apatiniams — tai drabužiai, kai prie medvilnės pridedama 20 % lycros arba elastano.
 1. Mėgstamas kelnaičių modelis

Daugelis merginų mėgsta dėvėti stringus, juk jų nesimato po drabužiais ir atrodo jie gražiai. Kaip taisyklė, stringai gaminami iš sintetikos. Sintetika neleidžia odai kvėpuoti, gali sukelti alergiją ir bakterijų dauginimąsi bikini zonoje.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page