Patarimai

Žmona norėjo išmesti seną vonią, tačiau vyras ją pritaikė stulbinančiai

Žmona norėjo išmesti seną vonią. Tačiau vyras atrado jai stulbinantį pritaikymą.

Nėra tokio žmogaus, kuris niekada nebūtų išmetęs senų daiktų. Tačiau kartais mes išmetame į šiukšlyną tokius daiktus, iš kurių galima padaryti tikrus dizaino šedevrus. Reikia tik įdėti truputį laiko ir fantazijos.

Taip nutiko ir šioje šeimoje. Po to, kai buvo atnaujinta vonios santechnika, žmona norėjo išmesti seną ir surūdijusią vonią.

Tačiau vyras, didelis kinematografijos gerbėjas, padarė iš jos tikrą dizaino šedevrą. Štai kaip būna, kai pas žmogų rankos auga teisingoje vietoje. Ir su fantazija viskas tvarkoje.

Iš pradžių vyras nupjovė gražias kojeles. Paskui metalo pjūklo pagalba nupjovė vieną šoninę pusę. Nuvalė kraštus, nugruntavo ir nudažė. Kol vonia džiuvo, išdažė kojeles. Paskui, kai visi objektai išdžiuvo, primontavo kojeles prie korpuso.

Daugelis jau suprato, kad meistras užsimojo padaryti sofą. Tačiau ant tokios sėdėti nepatogu. Po to porolono ir audinio pagalba jis padarė dekoratyvinę sėdynę.

Išėjo klasiško dizaino sofa. Kaip filme „Pusryčiai pas Tifani“. Atrodo tiesiog nuostabiai!

Žinoma, ilgai ant tokios nepasėdėsi. Tačiau kaip nedidelės sofutės virtuvėje variantas – visiškai tinkamas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page