Patarimai

Cukrus gali būti puikus padėjėjas buityje. Sužinokite jo naudingąsias savybes!

Ne veltui cukrų vadina „baltąja mirtimi“. Nesveikas maistas, dosniai pagardintas cukrumi, vis daugiau žmonių susargdina cukriniu diabetu. Verta kontroliuoti kasdien suvartojamo cukraus kiekį, juk kiekvienas rizikuoja susirgti šia nemalonia liga!

Vietoj to, kad dėtum papildomą šaukštelį cukraus į arbatą, naudok produktą ne taip, kaip įpratai tai daryti.

Šie 10 neįprastų cukraus pritaikymo būdų tikrai nepaliks tavęs abejingu – pasirodo, cukrus gali būti puikus pagalbininkas buityje. Apie tai girdžiu pirmąkart…

Naudingos cukraus savybės

1. Šviežios gėlės. Dėk į vazą su gėlėmis 3 valgomuosius šaukštus cukraus ir 2 valgomuosius šaukštus acto. Gėlės ilgai džiugins tave savo šviežumu ir grožiu!

2. Išsigelbėjimas nuo aštraus maisto. Po to, kai tu suvalgei kažką labai aštraus, paprasčiausiai dėk į burną šaukštelį cukraus. Cukrus labai greitai nuramins sudirgintą gleivinę. Nebūtina ryti cukraus –
po gydomojo efekto išspjauk jį.

3. Išsigelbėjimas nuo nudegimų. Nudegimas būna ne tik nuo aštraus maisto. Kai tu sriūbtelėjai per karšto skysčio, naudok cukrų nuimti nudegimą ir skausmą. Palaikyk truputį cukraus burnoje ir išspjauk.

4. Kvapų šalinimas. Kad pašalintum kavos ir prieskonių kvapą iš kavamalės, pakanka sumalti ja truputį cukraus.

5. Dėmių išėmėjas. Cukrus moka susidoroti su sudėtingomis dėmėmis! Uždėk šlapio cukraus ant dėmės, pavyzdžiui, nuo žolės, palik drabužį valandai. Rezultatas labai geras.

6. Milijono verta gudrybė. Nori, kad lūpų dažai išsilaikytų ant lūpų ilgiau? Pasidažyk lūpas, pabarstyk jas cukrumi. Truputį palauk ir nulaižyk jį. Stebuklingas efektas!

7. Odos šveitiklis. Pasidaryk namie salono procedūrą: sumaišyk cukrų, alyvuogių aliejų ir porą lašų mėgstamo eterinio aliejaus. Gausis pats tikriausias cukraus šveitiklis. Pamasažuok odą šia stebuklinga priemone –šilko švelnumas tave maloniai nustebins.

8. Lūpų šveitiklis. Kad lūpdžiai gultų ant lūpų idealiai lygiai, patrink jas cukraus šveitikliu, prieš darydama makiažą.

9. Valanti priemonė. Nuplauti rankas nuo mašininės alyvos ir mazuto – lengvas darbas cukraus šveitikliui. Cukraus ir bet kokio aliejaus mišinys padės nuvalyti rankas, panaudojus šveitiklį pakanka rankas paprasčiausiai nuplauti vandeniu.

10. Naujas žodis medicinoje. Cukraus tvarstis užkerta kelią bakterijų vystymuisi žaizdose. Esmė
tame, kad cukrus gali pašalinti nereikalingą drėgmę, o be jos bakterijos negali išgyventi.

Dabar mano požiūris į cukrų pasikeitė. Tai puikus produktas, kuris tikrai naudingas. Taip ir norisi pasigaminti cukraus šveitiklį ir pajusti stebuklingą jo poveikį.

Pasidalink savo cukraus naudojimo patirtimi, turbūt egzistuoja dar daugiau nestandartinių jo naudojimo būdų

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page