Patarimai

5 aksesuarai, kuriuos verta turėti kiekvienai moteriai virš 40-ies

Daugelis moterų po 40 neteikia didelės reikšmės aksesuarams, diena iš dienos dėvėdamos tuos pačius auskarus, vėrinį ar saulės akinius. Tačiau būtent šios smulkmenos padeda sukurti unikalų įvaizdį, įnešti įvairovės į savo stilių ir paprasčiausiai pasikeisti.

Čia ypač svarbu laikytis balanso. Pavyzdžiui, didelė gausa griozdiškų auksinių papuošalų damai virš 40 pridės amžiaus. Brandžių moterų negalės atjauninti ir trumpi sijonai ar topai, apnuoginantys kūną.

Šiandien mes papasakosime jums apie 5 aksesuarus,kurie padės jums atrodyti gaiviai ir stilingai bet
kokiame amžiuje.

1. Rankinis laikrodis

Šis elegantiškas aksesuaras sėkmingai pabrėš riešo grakštumą ir taps puikia alternatyva apyrankei. Be to, rankinį laikrodį galima parinkti bet kokiam stiliui ir įvaizdžiui, „pažaisti“ su dirželio spalva ir ciferblato dydžiu.

2. Šalikas

Šaliai, šalikai ir palantinai yra tikri mados simboliai, kurie bet kuriai moteriai suteiks stiliaus ir valiūkiškumo. Tik štai kalbame ne apie šilkinį šalikėlį, kuris pragulėjo jūsų spintoje 20 metų, o šiuolaikinį aktualios spalvos ir rašto aksesuarą.

Nebijokite teikti pirmenybės ryškiems atspalviams ar raštams – žinoma, su sąlyga, kad jie derės su likusiais drabužiais.

Šiuo atveju šalikas puikiai pagyvins jūsų įvaizdį.

3. Saulės akiniai

Tai klaida, kad akinius reikia nešioti tik dieną ir tik saulėtu oru. Iš tiesų šis aksesuaras sėkmingai papildys aprangą bet kokiu sezonu, svarbiausia – pasirinkti tinkamus ir aktualius rėmelius.

Atkreipkite dėmesį į pastaruoju metu madingus akinius su spalvotais stiklais – pavyzdžiui, tamsiai mėlynais ar butelio žalumo.

4. Pirštinės

Megztas kumštines moterims po 40 geriau pamiršti. Stilistai pataria įsigyti joms į pamainą odines arba zomšines pirštines, kurios pridės įvaizdžiui elegancijos ir rafinuotumo. Be to, šis aksesuaras gali būti tiek ryškios spalvos, tiek neutralios.

5. Rankinė

Šis aksesuaras visada buvo viena svarbiausių bet kurios moters puošmenų, nepriklausomai nuo amžiaus ir stiliaus. Tinkamai parinkta rankinė padės padaryti derinį harmoningu ir išbaigtu, o netinkama progai ir įvaizdžiui per daug kris į akis.

Atsižvelkite į tokį aksesuarą rimtai, juk jis yra jūsų skonio atspindys. Be to, šiandien galima rasti pačių įvairiausių spalvų, tekstūrų, formų ir dydžių rankinių.

Kaip mes jau rašėme, aksesuarai – svarbi bet kokio moteriško įvaizdžio sudėtinė dalis. Išvardintos puošmenos padės padaryti jį nepakartojamu ir pridėti subtilumo ar ryškų akcentą.

Pasistenkite teikti pirmenybę tiems modeliams, kurie atitiks įvaizdį ir progą, tada jie būtinai pagyvins jūsų išvaizdą ir privers atrodyti keliais metais jauniau.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page