Patarimai

Šių daiktų negalima atiduoti ir perdovanoti!

Mažai kas žino, kad atsikratyti reikia toli gražu ne visų daiktų, tuo labiau kažkam perdovanoti ar atiduoti. Šiame straipsnyje mes išsiaiškinsime, kodėl ne kiekvieną kartą galima atiduoti kai kuriuos daiktus į svetimas rankas.

Būna periodų, kai norisi namie įvesti tvarką ir atlaisvinti daug vietos, tačiau svarbu žinoti, ką galima atiduoti svetimiems žmonėms, o kokių daiktų negalima perduoti.

Dažniausiai dauguma mūsų galvoja, kad daiktai, kurių mes nenaudojame, tuo labiau geros būklės, gali pasitarnauti dar kažkam. Juk yra žmonių, kuriems reikia būtent šitų daiktų.

Kokius daiktus iš aukščiau išvardinto ypač nepalanku atiduoti svetimiems žmonėms, kadangi jie gali įsiminti savininko energetiką:

  • Daiktai, kurie lietė plaukus ir galvą, tai šukos, segtukas ir galvos apdangalas.
  • Avalynė, kadangi būtent avalynė randasi arti žmogaus energetinio centro, į kurį įeina ir išeina energija, taip vadinama čakra, kuri maksimaliai sugeria žmogaus energetiką ir perduoda ją toliau, būtent kas ir yra nesaugu.
  • Apatiniai drabužiai, rankinės ir piniginės, patalynės užvalkalai ir čiužiniai, kadangi tai yra daiktai, kurie vėlgi randasi labai arti žmogaus kūno, o čiužinys yra šeimyninės gerovės simbolis.
  • Veidrodis, kuris yra ypatinga tema ir perduoti jį į svetimas rankas yra nepalankus veiksmas.

Jei visi daiktai atsidūrė kitų žmonių rankose, tam, kad atsikratytumėte energetikos, reikia tuos daiktus išnešti 3 naktims į lauką, kad jie pamatytų mėnulio šviesą, arba tris mėnulius.

Po to galima būti ramiems, kad ankstesnių savininkų energetika visiškai pasišalino.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page