Patarimai

4 dalykai, griaunantys jūsų energetiką. To geriau nenešioti!

Svetimi drabužiai.

Yra daug prietarų dėl svetimų drabužių. Vienas prietaras susijęs su tuo, kad drabužiai gali saugoti žmogaus energetiką. Todėl jei jūs nežinote, kad vilkėjo drabužį iki jūsų, tai jo geriau iškart atsikratyti.

Jei jūs tai padarysite, jums pavyks išvengti svetimos energetikos įtakos per rūbus. Dažnai būna, kad nešiojant tokius rūbus, žmogų užgriūva krūva problemų.

Kad liečia mirusio žmogaus rūbus, ekstrasensų patarimais, tuos drabužius verta sudeginti. Tokie drabužiai neatneš laimės tam, kas nusprendė juos vilkėti. Visgi dėvint tokius drabužius galite sulaukti nemalonumų visose gyvenimo sferose.

Drabužiai, kurie primena jums blogus įvykius gyvenime.

Kiekvienas žmogus turi pakilimo ir nuopolio momentus, tai neišvengiama. Jei jūs pastebėjote, kad vilkint tam tikrus drabužius jūs patiriate krachą kažkokiame reikale, geriausia atsikratyti to garderobo elemento.

Ekstrasensų žodžiais, drabužiai atsimena žmogaus emocijas, kurias jis jautė nešiodamas rūbus. Sekantį kartą vilkint rūbas gali sukelti žmogui tiek pozityvias, tiek ir negatyvias emocijas.

Ne jūsų dydžio avalynė

Kinai tiki, kad žmogaus sveikata prasideda nuo pėdų. Todėl jaunystę ir sveikatą galima išsaugoti tik tokiu atveju, jei kasdien vaikštote patogia avalyne.

Renkantis batus turi reikšmę viskas: kulnas, dydis, spalva. Neverta pirkti dydžiu didesnės ar mažesnės avalynės tik todėl, kad avalynė jums labai patiko. Patogumas svarbiau už viską.

Namuose džiovintos gėlės

Taip atsitinka, kad mums buvo įteikta graži puokštė arba mes patys ją surinkome, bet gaila ją mesti. Tokiais atvejais gėles džioviname, formuojame ikebanus ir paliekame namuose kaip dekoraciją. Tačiau, pasak daugumos žmonių, to padaryti visiškai neįmanoma.

Džiovinti augalai gali kelti grėsmę žmogaus gerovei, atsilyginti už ligą, sukelti atsiskyrimą, sukelti nesantaiką šeimoje – tai neišsamus bėdų, sukeliančių negyvas sausas gėles, sąrašas.
Ligos ir gerovės atžvilgiu yra logiškas paaiškinimas. Džiovintos gėlės kaupia dulkes ir nešvarumus, pablogindamos patalpų oro kokybę. Ypač daug žalos daro alergija žmonėms, turintiems kvėpavimo takų problemų.

Tuo pačiu metu senovėje rinko gėlių ir žolelių puokštes, jas džiovino ir pakabindavo namuose kaip amuletus. Svarbu suprasti, kad džiovintų pumpurų namuose negalima laikyti, bet lapai gali. Sausi lapai, atvirkščiai, atneš sėkmės jūsų namams. Taip pat galite džiovinti vaistines žoleles ir augalus, ruošti nuo jų nuovirus, dėti į arbatą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page