Idomybes

Vyras padavė skyryboms gavęs milijoninį palikimą

Mes pradėjome gyventi kartu jau daugiau nei prieš 20 metų, abu įsimylėjome ir susituokėme beveik iškart. Dabar man 45, o vyrui 52. Mes turime du vaikus. Vyresnioji dukra greitai gimdys. Jaunesniajam sūnui dabar 9 metai.

Vyras labai norėjo įpėdinio. Aš nebuvau sužavėta idėjos gimdyti tokiame amžiuje, tačiau nusprendžiau nusileisti sutuoktiniui. Mes gyvenome neblogai, aišku ,ne prabangiai, tačiau pinigų pakako. Ir štai kartą vyras gavo didelį palikimą.

Paprastai visi džiaugiasi tokiu siurprizu, tačiau ne mano atveju. Šis palikimas privedė prie to, kad dabar aš neturiu nei šeimos, nei vyro, nei gyvenimo.

Vyras turėjo tolimą giminaitį. Jis visada buvo vienišius ir net minties neturėjo kurti šeimą ir tuo labiau turėti vaikų. Jis turėjo tik meilužes. Po mirties jis paliko mano vyrui ir jo broliui didžiulį namą, vertą kone milijono.

Jis turėjo būti padalintas po lygiai, tačiau vyro brolis nusprendė iškart išpirkti antrą pusę. Ir dar duoti 200 tūkstančių. Aš pakalbėjau su vyru, kad jis neparduotų savo pusės, juk mes turime vaikų, dukra laukiasi, ateityje bus kažkoks ramstis. Jis buvo ne prieš.

Tačiau po poros dienų jis parodė man sutartį apie jo dalies pardavimą ir 200 tūkstančių. Toliau viskas buvo kaip blogame sapne. Vyras nusprendė skirtis. Jis pasakė, kad jam nusibodo gyventi dėl šeimos, dėl manęs ir dėl vaikų. Jis nori dabar pagyventi ir dėl savęs. Sutuoktinis patikino, kad viskas, ką mes užgyvenome, liks man.

O jis po skyrybų išeis su palikimo pinigais. Net nepatikslino, kur važiuos, bet paprašė neieškoti ir nebandyti jo susigrąžinti. Juk jis tik dabar suprato, kad reikėjo žymiai anksčiau pradėti gyventi vienam. Pasirodė, kad šeima jam visada buvo našta. Mes tiek ilgai gyvenome kartu ir aš visada maniau, kad mūsų šeima normali, draugiška, mylinti. O pasirodė, kad viskas buvo tik iliuzija ir apgaulė.

Nežinau, kaip gyvensiu toliau, greitai gims anūkė. Kaip paaiškinti sūnui, kodėl ir kur išėjo tėtis? Kodėl jis taip pasielgė su manimi ir mūsų šeima? Gal dar apsigalvos ir grįš, bet kaip juo po viso to pasitikėti?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page