Idomybes

Jei dviem žmonėms lemta būti kartu – juos sujungs nematomas karmos siūlas

Gaila, kad sąvoka „gimininga siela“ daugeliui tapo suvokiama kaip štampas, juk sielų giminystė – tai teigiamas žmonių tarpusavio ryšio ir laimės simbolis.

Mes manome, kad šios sampratos pagrinda i slypi dar Platono „Puotoje“, kur Aristofanas tvirtina, kad žmogus – tai padaras su 8 galūnėmis ir 2 galvomis.

Esą dievai padalijo žmogų į dvi dalis, kad susilpnintų (dėl to jis jaučiasi nepilnavertis). Teoriškai kiekvienas gali rasti savo giminingą sielą, ir tada jie abu pasijus 100% pilnaverčiai.

Čia ir reikia paminėti nematomą siūlą, jungiantį dvi giminingas sielas, kuris laikomas nenutraukiamu. Pagal senas legendas, dievai pririšo šiuos siūlus prie žmonių pėdų, o jų spalva raudona – kaip aistros ar meilės.

Pozityvus sielų giminystės ir rišančių siūlų simbolizmas akivaizdus; šie ryšiai, mazgai ir saitai niekada nenutrūksta, kadangi kai giminingos sielos susitinka, kaip jos ir priklauso, nėra nieko neįmanomo. Kitaip tariant, viskas įmanoma – ir taškas.

Laimei, samprata „gimininga siela“ tapo štampu ne visiems, ir daug iškilių žmonių pasiruošę pasirašyti po jos reikšme.

O jūs tikite sielų giminyste?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page