Idomybes

Antras sūnus dukrai: ši močiutė iš Kalifornijos pati gimdo anūkus

Tikra mama visada pasiaukos dėl savo vaiko. Būtent taip pasielgė Kalifornijos gyventoja Megan Barker,kai pagimdė savo anūką. Juk ji norėjo padaryti laiminga dukterį, kuri negalėjo turėti vaikų dėl reto genetinio susirgimo.

Neįtikėtinas poelgis!

Prieš metus paprasta mokytoja iš Čikagos (Kalifornija) pabudo įžymi – dėka nesavanaudiško poelgio, kurį gali atlikti tik tikra mama. Taip, jos poelgis nusipelno pagarbos. Juk ji pagimdė savo bevaikei dukrai vaiką.

14 metų amžiuje gydytojai šokiravo Medi Koulman fraze, kad ji niekada negalės turėti vaikų. Juk su Majerio-Rokitanskio-Kiusterio-Hauzerio sindromu tai neįmanoma. Tai retas genetinis susirgimas, dėl kurio reprodukciniai organai nesivysto.

Kai mergina kartu su mama išėjo iš ligoninės, negalėjo sulaikyti ašarų. Bet čia motiniški Megan instinktai paėmė viršų ir ji davė Medi pažadą – išnešioti ir pagimdyti jai mažylį.

Iš pradžių mergina nežiūrėjo į mamos žodžius rimtai, 14-os ją šokiravo pati mintis, kad mama išnešios jai
vaiką.

Tačiau laikas ėjo, Medi darėsi vyresnė. Atsirado pirmieji kavalieriai. Bet kai jie sužinodavo, kad mergina nevaisinga, iškart prarasdavo susidomėjimą.

Tačiau prieš 3 metus Medi ėmė susitikinėti su senu mokyklos bičiuliu Taileriu, kuris buvo ryžtingai
nusiteikęs merginos atžvilgiu. Po metų pora įteisino savo santykius. Būtent tada Medi ryžosi pasinaudoti
mamos pasiūlymu.

„Aš, žinoma, bijojau, juk mamai buvo jau 47 metai. Bet kai aš pasiūliau jai padaryti man paslaugą, ji su džiaugsmu sutiko. Juk mama norėjo taip pasielgti nuo to momento, kai mes išėjome iš tos ligoninės“,- pasakoja Medi.

Pirmasis vaikas dukrai

Po pirmojo IVF bandymo embrionas sėkmingai prigijo. Megan Barker pastojo ir 2016 m spalio 22 pagimdė sveiką ir tvirtą mažylį, kurį šeima nusprendė pavadinti Gusu.

„Nėštumas vyko normaliai. Nepaisant mano amžiaus, aš jaučiausi puikiai. Mane džiugino mintis, kad aš galiu padaryti savo dukrą laiminga – padovanojusi jai mažylį“,- pasakoja Guso močiutė ir Medi mama.

Medi pasakoja, kad džiaugiasi turėdama galimybę tapti mama, nepaisant to, kad negali išnešioti ir pagimdyti vaiko. Juk jei ne jos mamos Megan poelgis, tai Medi ir Taileris Kolmanai vargu ar būtų tapę tėvais. Dėl savo laimės jie dėkingi Megan, kuri padėjo jiems pasijausti pilnaverte šeima.

Antrasis bandymas

Po metų močiutė pasiryžo pagimdyti Medi antrą vaiką. Jai vėl įsodino embrioną, kuris buvo sukurtas iš jos dukters kiaušialąstės ir žento spermatozoido. Antrasis mažylis gimė 2018 metų rudenį.

„Kai aš pamačiau, kaip Taileris ir Medi laiko sūnų ant rankų, kaip žiba jų akys, kaip nuoširdi šypsena spindi veide, aš supratau, kad tai didžiausia laimė mamai. Ir jei aš galėsiu vėl padaryti savo dukrą laiminga, tai būtinai tai padarysiu!“ – pasakoja Megan.

Ši istorija parodo, kokia stipri motiniška meilė. Kad mama nuvers kalnus ir paaukos viską dėl savo vaiko laimės. Ačiū tokioms mamoms už tai, kad jos savo pavyzdžiu parodo visą motiniškos meilės neaprėpiamumą ir nenuspėjamumą. Tai tikrai įkvepia!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page