Idomybes

Prieš pat vestuves sužadėtinis sužinojo apie neištikimybę. Štai koks siurprizas laukė nuotakos…

Vestuvės buvo labai prabangios – brangus restoranas, dekoracijos, daugybė svečių. Vestuvių organizatoriai puikiai padirbėjo, tačiau įdomiausia dalis laukė pasibaigus oficialiai daliai…

Jaunikis atsistojo ir pasakė iškilmingą kalbą. Jis padėkojo tėvams ir visiems atvykusiems svečiams, tarė ačiū šventės organizatoriams. Nepamiršo padėkoti ir už dovanas. Bet juk svečiams irgi priimta dovanoti po mažą atminimo dovanėlę? Jaunikis pasakė, kad po kiekvienos sėdyne yra vokas. Visi svečiai sujudo. Jaunikis paprašė pažiūrėti, kas yra vokuose.

O juose buvo vienintelė fotografija. Joje matėsi nuotaka, besibučiuojanti su jaunikio draugu, kuris per vestuves atliko pirmojo pabrolio vaidmenį.

Pasirodo, vaikinas jau senokai ėmė įtarinėti savo merginą neištikimybe. Jis pasamdė privatų detektyvą, kuris ir padarė šias nuotraukas.

Nors buvo labai sunku, vaikinas susitvardė ir neparodė viską žinantis iki pat vestuvių. Tačiau dabar įsiūtis prasiveržė visų svečių akyse. Jis pažvelgė į nuotaką, į pabrolį, mestelėjo porą necenzūrinių žodelių ir pasišalino iš vestuvių.

Po poros dienų jaunoji žmona sužinojo, kad jis padavė skyrybų prašymą.

Visi buvo suglumę. Ypatingai jaunikio kerštas palietė nuotakos tėvus, kurie vestuvėms išleido 35000 dolerių. Tačiau jaunikiui svarbiausia buvo nuplėšti kaukes apgavikams visų svečių – giminaičių, draugų – akivaizdoje.

Šokiruojanti istorija greitai pasklido internete. Vieni palaikė vaikiną, kiti, priešingai, teigė, kad jo poelgis buvo pernelyg žiaurus. O kaip jūs manote, ar buvo verta vaikinui šitaip kerštauti?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page