Idomybes

Niekas iš giminaičių ir draugų nepritarė Stepono pasirinkimui, kai jis paėmė į žmonas Virginiją. Tačiau vaikinas buvo įsitikinęs dėl savo pasirinkimo ir ne veltui…

Steponas buvo geras ir protingas vaikinas, kuriuo žavėjosi daug kaimo merginų, tačiau jis negalėjo rasti savo antros pusės. Nepaisant to, kad jį persekiojo pačios gražiausios merginos, jis ieškojo ypatingos, kuri galėtų sukelti jam tikrus jausmus.

Galiausiai rado savo laimę Virginijoje – drovioje ir tylioje merginoje, kurią kiti laikė neišvaizdžia ir niekuo neišsiskiriančia. Daugelis kaime stebėjosi Stepono pasirinkimu.

Jie nesuprato, kaip toks protingas ir gražus vyriškis gali būti su tokia mergina kaip Virginija, kilusia iš neturtingos šeimos ir nelaikoma gražuole? Net Stepono tėvas turėjo savo abejonių, jis tikėjosi, kad sūnus ves patrauklesnę.

Tačiau Steponas buvo iki ausų įsimylėjęs Virginiją ir manė, kad grožis nėra svarbiausias. Jis žinojo, kad ji gera ir protinga ir myli jį.

Nepaisydamas aplinkinių nesupratimo, jis vedė ją, jie persikėlė į miestą, kur išsinuomojo butą ir pradėjo savo bendrą gyvenimą. Steponas rado gerą darbą, o Virginija tapo atsidavusia žmona ir motina.

Ji rūpinosi jų vaikais, Aukse ir Nida, su didele meile ir rūpesčiu, kad jos visada būtų sočios ir gerai aprengtos. Virginija taipogi rūpinosi ir buitimi: laikė namus švarius ir gamino skanius patiekalus savo šeimai.

Stepono laimė atrodė pilna, kol kartą jam nenutiko nelaimingas atsitikimas. Jis buvo partrenktas girto vairuotojo ir gavo rimtas traumas, reikalaujančias
ilgos reabilitacijos.

Daugelis tikėjosi, kad Virginija paliks savo vyrą sunkią minutę, tačiau ji liko šalia jo, kasdien lankydama ligoninėje ir palaikydama. Ji toliau dirbo ir rūpinosi jų vaikais, visą laiką motyvuodama Steponą taisytis. Jos nenutrūkstantis palaikymas ir meilė padėjo jam įveikti savo traumas.

Po kelių mėnesių vyras atsistojo ant kojų. Bėgo metai, vaikai užaugo, o Steponas ir Virginija myli vienas
kitą kaip anksčiau.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page