Idomybes

Vyras aptiko žmoną su meilužiu, bet jos atsakymas privertė raudonuoti jį patį!

Vėlų vakarą grįžta vyras iš darbo ir aptinka žmoną lovoje su meilužiu. Vyras ima mušti vaikiną, bet tuo momentu žmona sustabdo jį ir prašo pasiaiškinti.

Sutuoktinis nusprendžia išklausyti žmoną ir sužinoti, kaip ji paaiškins šią situaciją.

Žmona:

Išeinu šiandien iš parduotuvės ir prieina prie manęs šis jaunuolis su prašymu jį pavežti. Jis atrodė neturintis išeities, todėl man jo pagailo.

Pakeliui paaiškėjo, kad jis gyvena gatvėje ir porą dienų nieko nevalgė. Tada aš pasigailėjau ir pakviečiau jį namo.

Aš jam pašildžiau blynelių, kuriuos vakar paruošiau tau, bet tu jų nesuvalgei, todėl kad vakarieniavai s draugais. Paskui aš jam pasiūliau nusiprausti duše, kad atsigaivintų.

Jo rūbai buvo tokie seni, kad aš nusprendžiau atiduoti jam nereikalingus drabužius iš tavo garderobo. Aš daviau jam naujus džinus, kurių tu nenešioji, nes jie per siauri.

Daviau jam marškinius, kuriuos tau padovanojau per Įsimylėjėlių dieną. Tu jų nedėvi, nes tai „beskonybė“.

Po to aš jam atidaviau avalynę, kurios tu nebenešioji, kai pamatei pas kaimyną tokią pat. Pamaniau, kad vakare bus šalta ir atidaviau jam striukę, kurią tau padovanojo mano sesuo, bet tu jos nenešioji, kad parodytum „savo požiūrį į ją“.

Kai jis išėjo iš dušo, buvo toks dėkingas ir pažadėjo, kad neliks skoloje. Prieš išeidamas jis paklausė, ar mūsų namuose nėra dar ko nors, kuo tu nesinaudoji…Ir štai…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page