Idomybes

Ką apie jūsų charakterį sako poza, kurioje jūs miegate

Viskas paprasta. Pažiūrėkite į žemiau esantį paveikslėlį ir pasirinkite pagrindinę pozą, kurioje jūs miegate
naktį.

1. Jei jūs negalite užmigti, į ką nors neįsispyrę keliu, reiškia jūs – ramus ir patikimas žmogus. Jus
nelengva įžeisti ir jūs nebijote ateities. Tokie žmonės sugeba šypsotis net patį niūriausią rytą ir
lengvai įpranta prie bet kokių pokyčių jūsų gyvenime.

2. Jei pagrinde jūs miegate embriono poza, tai reiškia, kad jums dažnai reikia apsaugos, supratimo, atjautos. Per miegus susisukę į kamuoliuką jūs lyg atsiribojate nuo aplinkinio pasaulio problemų. Pabandykite rasti pritaikymą savo talentams ir sugebėjimams – pieškite peizažus, mokykitės šokti, pradėkite rašyti tinklaraštį.

Jei taip miega jūsų vyriškis, nustokite jį terorizuoti. Jei taip miega jūsų katinas – jis normalus katinas.

3. Ant pilvo, išskėtę rankas ir kojas į visas puses miega lyderiai. Tokie žmonės impulsyvūs ir iniciatyvūs, jie atidžiai seka tvarką šeimoje ir darbe, linkę viską planuoti iš anksto ir nemėgsta netikėtumų. Dėl savo užsispyrimo it atsakingumo tokie žmonės greitai pasiekia sėkmę ir gerovę.

4. Ant nugaros miega teisuoliai ir karaliai. Panašu, kad jūs tarp jų. Jūs pozityvus ir besidžiaugiantis gyvenimu, pripratęs būti dėmesio centre ir mėgstate linksmas kompanijas.

Darbe jūs užsispyręs, atkaklus, bet racionalus, mėgstate sakyti tiesą į akis. Dažniausiai taip miega vyrai, bet pasitaiko ir „geležinių“ ledi.

5. Jei jūs miegate kaip kareivis sargyboje, tai jūs subalansuota persona, kuri gyvenime turi tikslą ir jo siekia. Jūs būnate griežtas, pedantiškas ir reiklus, bet daugiausia reikalavimų keliate sau.

6. Miegate kaip garnys? Jūs nenuspėjama asmenybė, kurią traukia prie visokių nuotykių, o nuotaikų kaita kartais sukelia aplinkiniams lengvą šoką.

Per kelias minutes nežemiškas švelnumas gali pavirsti skandalu iki muštynių ir atgal. Dažnai jums sunku pasirinkti. Tačiau gyvenime ir darbe jūs renkatės stabilumą, ramybę ir kruopštumą.

Jei jūs kiekvieną kartą miegate skirtingomis pozomis, tai jūs daugiabriaunė asmenybė, kurioje telpa neaprėpiama.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page