Idomybes

Ją visą laiką apkalbinėjo, šnibždėjosi už nugaros ir tiesiog nesuprato: kodėl tokia graži mergina iki šiol viena?

Kamilė labai graži, apsiskaičiusi, gera, tvarkinga, sąžininga ir inteligentiška mergina. Ji visą laiką svarstė: „Mes gyvename XXI amžiuje, naujame pasaulyje.

Ten, kur moterys užima vadovaujančias pareigas, ten, kur moterys daro naujus mokslinius atradimus ir paprasčiausiai gyvena taip, kaip mano reikalinga.

Kas man paaiškins, koks tikslas tekėti už pirmo pasitaikiusio? Kad paskui išsiskirtum ar dėl kažko kentėtum? O paskui dar vaikščiotum su išsiskyrėlės statusu ant kaktos.

Nesuprantu.“ Kamilė turėjo daug gerbėjų, tik štai jai nebuvo įdomu su jais. Nei pokalbių nepalaikys, nei knygos aptars ir netgi dažnai nemoka kultūringai elgtis viešumoje.

Su tokiais žmonėmis ji nematė ateities ir šeimos kurti neskubėjo. Jos karjera klostėsi puikiai. Jos svajonė buvo keliauti po pasaulį. Žinoma, ji norėjo mėgautis tuo su savo vyru, deja.

Vyrai po 30-ies jau nori vaikų, tačiau Kamilei nesinorėjo tapti motina, ji gyveno sau, jai nereikėjo gyvenimo su vaiku ir šluota. Jos grafikas buvo įtemptas, su darbu ji bandė derinti ir sporto klubą, ir poilsį.

Nėra nei noro, nei laiko bendrauti su kažkuo iš visos krūvos gerbėjų. Išvis Kamilė dažnai girdėjo savo adresu frazę „aš jos nevertas“. Daugelis galvojo, kad jei ji graži ir prisižiūrėjusi, tai ji skirta tik turtingam dėdulei.

Manė, kad „nepaveš“ jos finansiškai, o taip pat negalės jos atitikti. Štai taip Kamilė ir liko viena…graži neprieinama rožė, kurios nori, tačiau nieko nedaro, kad gautų…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page