Gyvūnai

15 įvairiaspalvių voverių, apie kurių egzistavimą jūs nė neįtarėte, fotografijų!

Dauguma mūsų mano, kad graužikai – tai dažniausiai smulkūs ir landūs žvėrys, kurie gali sukelti žalą arba platinti pavojingas ligas.

Tačiau šio straipsnio herojai greičiausiai pakeis jūsų įsivaizdavimą apie juos.

Šie neįprasti ryškių spalvų gyvūnai – gigantiškosios Indijos voverės, taip pat žinomos kaip „šekru“. Dėka savo prabangaus spalvoto kailio gyvūnai sukelia susižavėjimą net šoką tam, kam nors kartą teko jas matyti.

Ypač stebina voverių dydis – didžiuliai gyvūnai gali siekti vieno metro dydį, didelę jų ilgio dalį sudaro pūkuota uodega.

Nepaisant įspūdingos išvaizdos ir didelio dydžio, šekru ne taip paprasta pastebėti gamtoje. Jos lengvai maskuojasi miškuose dėka rudų, oranžinių, violetinių ir kitų natūralių kailių atspalvių.

Indijos voverių maistas yra viskas, kas auga ar gyvena medžių viršūnėse, pavyzdžiui, sėklos, žiedai, vabzdžiai, o kartais kiaušiniai, kuriuos deda paukščiai.

Mohamedas Ferukas, kilęs iš Indijos, dirba fotografu ir , pamatęs šį prabangų gyvūną, žinoma, nesusilaikė ir įamžino jį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page