Gyvūnai

Šuo iš prieglaudos taip norėjo rasti šeimininką, kad tiesė leteną kiekvienam, kas ėjo pro narvą

Žinoma, prieglaudos mūsų mažiesiems broliams – tai geras dalykas, ir labai ačiū žmonėms, kurie jas kuria. Bet dažnai būna taip, kad gyvūnų gyvenimo sąlygos yra ne pačios geriausios, o augintiniai nepažįsta meilės ir švelnumo.

Daugelis gyvūnų susitaikę tylėdami laukia savo laimingos dienos, kai juos pasiims į naujus namus. O yra tokių, kurie nesėdi sudėję letenas, o iš visų jėgų bando patraukti žmonių dėmesį, taip šansai rasti naują šeimininką padidėja. Rėjus – kaip tik toks šuo, kuris padarė viską, kas įmanoma dėl savo laimės. Jis pragyveno prieglaudoje virš metų ir per tą laiką jis nepraleido nė vieno lankytojo, jis visiems tiesė letenėlę.

Prieglaudoje jis atsidūrė dėl žmogaus, kuris marino jį badu, o paskui tiesiog išmetė į gatvę, žiaurumo. Bet nepaisant nieko, Rėjus neprarado pasitikėjimo žmonėmis , jis iš visų jėgų bandė pasiekti kiekvieną lankytoją, kadangi labai troško prisilietimų, rūpesčio ir švelnumo. Juk žmonės visada atsakydavo ištiesdami jam ranką ir glostydami jį.

Ir likimas apdovanojo Rėjų už jo užsispyrimą: pro šuns voljerą praėjo vyras, vardu Džeromas, šuo, kaip įprasta, ištiesė jam leteną ir pažiūrėjo savo bedugnėmis akimis į žmogaus akis. Žmogus suprato, kad be Rėjaus namo jau negrįš.

Dabar jie geriausi draugai, o šuo tikras šeimos narys. Vyriškis sako, kad iki šiol nesuprato, kaip galima praeiti pro šį šunį?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page