Sveikata ir grožis

Kodėl visi, ką kankina migrena, turėtų gerti vynuogių sultis? Štai ir rezultatai!

Kodėl vynuogių sultys padeda įveikti migreną?

Nors vynas gali sukelti migreną, vynuogių sultys iš tiesų yra vienas iš veiksmingiausių būdų palengvinti skausmus ir apsaugoti nuo migrenos.

Vynuogėse gausu vitaminų C, B12 ir riboflavinų. Dėl šios priežasties jų poveikis migreniniams skausmams palengvinti nestebina. Be to, jos turi daug didesnės naudos kūnui, pavyzdžiui, padeda kepenims atlikti pagrindinę funkciją.

Rekomenduojama gerti ne įprastines vynuogių sultis, kurių galite nusipirkti prekybos centre, nes jose nebėra sėklų sudėtyje esančio riboflavino. Be to, jame dažnai būna papildomai įdėta cukraus. Dėl šios priežasties optimaliems rezultatams gauti jums reikia rinktis natūralias vynuogių sultis.

Greitai pagaminamų naminių vynuogių sulčių vadovas

Pirmiausia nuskabykite vynuoges nuo stiebų.

Kruopščiai nuplaukite. Geriausia kiaurasamtyje po tekančiu vandeniu. Kaitinkite vynuoges, sudėtas į puodą, ant vidutinės ugnies maždaug dešimt minučių.

Jei vynuogės ima kilti, naudokite bulvių spaudiklį, kad susmulkintumėte jas. Perkoškite į stiklinę arba kitą indą per marlę arba sietelį. Jei naudojate marlę, greičiausia ant puodo reikės dėti dviem sluoksniais prieš pilant sultis į indą. Išimkite filtrą ir likusias vynuoges. Vynuogių sultis laikykite šaldytuve. Mėgaukitės naminėmis vynuogių sultimis!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page