Idomybes

Neseniai pora atšventė 60-ąsias santuokos metines, pasipuošusi savo vestuviniais apdarais. Ir foto tiesiog pakerėjo grožiu ir švelnumu

Amerikiečių pora iš Nebraskos įrodė internetui, kad meilė egzistuoja. Neseniai pora atšventė 60-ąsias santuokos metines, pasipuošusi savo vestuviniais apdarais. Ir foto tiesiog pakerėjo grožiu ir švelnumu.

88 metų Marvinas ir 81 metų Liusilė susituokė 1963 metais. Pora prisiminė, kad ceremoniją organizavo mažoje liuteronų bažnyčioje Sterlingo miestelyje, Nebraskos valstijoje.

Tuomet  Liusilė pati pasisiuvo suknelę, papuošusi ją nėriniais.

Praėjo šeši dešimtmečiai, o vestuvinis amerikietės įvaizdis neprarado savo patrauklumo.

Koks stulbinantis tikros meilės pavyzdys! Tai išbandymas laiku. Aš labai džiaugiuosi, kad sutikau juos ir turėjau garbės užfiksuoti šiuos prisiminimus jiems,- pasidalijo Keti Otri.

Romantiškose foto Martinas ir Liusilė atrodo neįtikėtinai laimingi. Sutuoktiniai apsikabino, bučiavosi ir net pašoko.

Be to, pora, pakerėjusi internetą, noriai davė patarimus, kaip išsaugoti santuoką ir neprarasti romantikos.

Martino ir Liusilės patarimai jaunavedžiams:

– Uoliai dirbkite.

– Būkite geri vienas kitam.

– Prieš kalbėdami pagalvokite.

– Pasikliaukite kito jėgomis, kad nugalėtumėte savo silpnybę.

– Išlikite stiprūs savo tikėjime.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page