Idomybes

Audringa mamos, supratusios, su kuo namo grįžo jos sūnus, reakcija

Donis Goubas, Evos sūnus,- kariškis. Ir dėl tarnybinių pareigų ypač retai būna namie, todėl jo vizitas mamai visada džiaugsmas. Tuo labiau, kad sūnus ne taip senai galiausiai apsisprendė dėl gyvenimo palydovės.

Geras dalykas, tačiau jaunavedžiai nusprendė padaryti tėvams siurprizą. Jie nepranešė iš anksto apie savo atvykimą ir apie svarią tokio vizito priežastį. Tiesiog likus savaitėlei iki Kalėdų Donis paskambino ir pasakė, kad jie su Miranda atvažiuos šventėms. Žinoma, džiaugsis matydami – Eva ir supratimo neturėjo, kas su jais bus.

Taip, štai taip mamos tampa močiutėmis! Ir truputį beprotišką Evos reakciją nesunku suprasti. Donis ir Miranda pradėjo susitikinėti dar 2008, bet šeima iš dviejų kariškių nuolat susiduria su sunkumais, kurių sprendimas nuo jų nepriklauso.

Jie labai ilgai planavo vaiko gimimą, ir dėl daugelio prieštaringų faktorių nenorėjo visų jaudinti anksčiau laiko. Bet dabar – leiskite pasveikinti atėjusią į šį pasaulį mažąją Melisą!

Prieš tai Donis ir Miranda padarė tokį patį siurprizą jos tėvams ir šiems pakako valios neskambinti giminaičiams ir negadinti įspūdžio. Arba jie buvo vis dar taip apstulbę, kad net nepagalvojo apie tai. Juk tai ne juokas – sužinoti apie anūkės gimimą štai taip, tiesiai nuo slenksčio.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page