Laisvalaikis

Audringa mamos, supratusios, su kuo namo grįžo jos sūnus, reakcija

Namų video su Evos Goub, paprastos namų šeimininkės iš Indianos, dalyvavimu, surinko daugiau nei 10 mln.peržiūrų. Ir aišku kodėl – per valandą tapusi žymia, paskui moteris interviu pasakė, kad tuo momentu emocijų srautas jos galvoje tiesiog viršijo ribas. Tokio džiaugsmo, audringo motiniškų jausmų pliūpsnio ji niekada nebuvo pajutusi. Tapo įdomu, ką jos sūnus parvedė namo, kad tai išprovokavo tokią reakciją.

Donis Goubas, Evos sūnus,- kariškis. Ir dėl tarnybinių pareigų ypač retai būna namie, todėl jo vizitas mamai visada džiaugsmas. Tuo labiau, kad sūnus ne taip senai galiausiai apsisprendė dėl gyvenimo palydovės. Geras dalykas, tačiau jaunavedžiai nusprendė padaryti tėvams siurprizą. Jie nepranešė iš anksto apie savo atvykimą ir apie svarią tokio vizito priežastį. Tiesiog likus savaitėlei iki Kalėdų Donis paskambino ir pasakė, kad jie su Miranda atvažiuos šventėms. Žinoma, džiaugsis matydami – Eva ir supratimo neturėjo, kas su jais bus.

Taip, štai taip mamos tampa močiutėmis! Ir truputį beprotišką Evos reakciją nesunku suprasti. Donis ir Miranda pradėjo susitikinėti dar 2008, bet šeima iš dviejų kariškių nuolat susiduria su sunkumais, kurių sprendimas nuo jų nepriklauso. Jie labai ilgai planavo vaiko gimimą, ir dėl daugelio prieštaringų faktorių nenorėjo visų jaudinti anksčiau laiko. Bet dabar – leiskite pasveikinti atėjusią į šį pasaulį mažąją Melisą!

Prieš tai Donis ir Miranda padarė tokį patį siurprizą jos tėvams ir šiems pakako valios neskambinti giminaičiams ir negadinti įspūdžio. Arba jie buvo vis dar taip apstulbę, kad net nepagalvojo apie tai. Juk tai ne juokas – sužinoti apie anūkės gimimą štai taip, tiesiai nuo slenksčio.

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

Close