Idomybes

7 ryto-7 vakaro: kaip skirtingai atrodo žmogus

Kiekvieną rytą milijonai žmonių gaišta marias laiko, kad pasiruoštų prasidedančiai dienai.

Rezultatai, suprantama, skirtingi, bet viena lieka nepakeičiama – vieno ir to paties žmogaus išvaizda dienos bėgyje gali smarkiai keistis priklausomai nuo valandos.

Būtent šį skirtumą belgų fotografė Barbara Iweins pasirinko pagrindine savo fotoprojekto „7 ryto-7 vakaro“ tema.

Barbara panoro parodyti metamorfozę, vykstančią su žmogumi 24 valandas.

Kaipgi keičiasi žmonės per dieną? Mums nereikia žinoti, kuo užsiima visi tie žmonės savo kasdieniame gyvenime, pabandysime atspėti, pridėdami truputį ironijos, visgi mes linkę „priimti pagal drabužį“!

Belgų fotografė Barbara Iweins visada su malonumu fotografavo nepažįstamus žmones gatvėse.

Tačiau to jai pasirodė maža ir ji sukūrė fotoprojektą „7AM7PM“, kuris pasako apie žmones daug daugiau.

Autobuso stotelėje arba eilėje aš visada randu kokį nors įdomų veidą ir klausiu savęs: kuo gyvena šis žmogus?

Apie ką liūdi, kuo džiaugiasi? Juk šimtai žmonių susitinka žvilgsniais vieni su kitais ir po abejingumo kauke mes niekada neįžiūrėsime, kas gi jie iš tiesų?“ – sako Barbara.

5 metus iš eilės Barbara, atrinkusi savo modelius – nepažįstamus žmones – siūlydavo jiems fotosesijas, kurių tematika varijuodavo. Viena įdomiausių tapo nuotraukų serija „7AM-7PM“, kurioje žmonės stojo prieš objektyvą praėjus kelioms minutėms po prabudimo ir visu grožiu darbo dienos pabaigoje ar įdomaus vakaro pradžioje.

„Pastebėjau, kad betarpiškumas žmonių akyse išsisklaido sulig kiekviena sekunde po prabudimo, bet kartais man pavykdavo jį pagauti“,- sako Barbara.

Keista, bet mes, pavyzdžiui, pastebėjome, kad kai kurie žmonės atrodo žymiai geriau, kai tik atsikėlė iš lovos. O ką jūs manote?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page