Idomybes

Pagyvenę žmonės pažeidžiami, jautrūs ir silpni. Pagyvenusi moteris paprašė nukirpti jai rankų nagus, ir štai ką jai pasakė medicinos sesuo…

Brendalin Mei Porter dirba medicinos sesele senelių namuose. Ji labai gerai supranta pagyvenusius žmones, kurie bėgant metams darosi pažeidžiami, jautrūs ir silpni. Jie kaip ir jaunystėje norėtų dėmesio bei kitų gėrybių, tačiau gėdijasi pasakyti.

Brendalin papasakota istorija labai gerai parodo vidinį vyresnio amžiaus žmonių pasaulį.

Neseniai atvyko nauja pacientė. Ji, kaip ir daugelis kitų senukų, buvo labai kukli. Kartą ji paprašė nukirpti jai rankų nagus. Mergina išpildė jos prašymą.

Po to ji paėmė nagų laką. Tai pamačiusi, moteris ėmė priešintis:

„Mano rankos senos, negražios, kam atkreipti dėmesį į jas“.

Žinoma, jos rankos buvo kaip ir visų jos amžiaus moterų – su pigmentinėmis dėmėmis ir raukšlėmis. Galiausiai medicinos seselė įkalbėjo nulakuoti nagus permatomu laku.

Brendalin Mei Porter susimąstė, kruopščiai rinkdama žodžius. Juk žodžiai – tai raktas į svetimą sielą, reikia tai daryti jautriai ir atsargiai.

Tai, ką ji pasakė pagyvenusiai pacientei, ji paskelbė ir savo pranešime socialiniuose tinkluose:

„Jūsų rankos nuostabios. Jos pasakoja jūsų gyvenimo istoriją. Jos pasakoja apie meilę, rūpestį ir nuotykius. Šios rankos lietė mylimus žmones, ir daugelis jų norėtų, kad jos paliestų juos vėl“.

Moteris, tai išgirdusi, labai susijaudino. „ Ir mes sutarėme nagus lakuoti rausvai!“ – šypsosi medicinos sesuo.

Jos pranešimas sulaukė didelio atgarsio. Žmonės atsiuntė daugybę savo mamų,močiučių, kitų mylimų vyresnio amžiaus moterų rankų nuotraukų – visos jos mylinčios ir nuostabios, nesvarbu, su manikiūru ar be.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page