Idomybes

Brolis vyko atostogauti ir paprašė laikinai prižiūrėti mūsų mamą, neatsisakiau, nors jau žinojau, kas manęs laukia

Kartą man paskambino brolis ir pasakė, kad jis su šeima ruošiasi prie jūros ir kadangi mamos nėra su kuo palikti, paprašė pasiimti ją pas save. Nebuvau prieš, juk brolis su šeima rūpinosi mama ilgą laiką ir tikrai nusipelnė tokio šeimyninio poilsio.

Tik štai kiek aš pažįstu mamą, jos charakteris visada buvo sunkus ir ji visada mėgo kelti skandalus lygioje vietoje.

Mano namuose buvo tik viena lova ir aš nusprendžiau užleisti ją mamai, o sau pasiklojau pripučiamą čiužinį ant grindų. Ji atvažiavo, viskas buvo gerai, jokių barnių nebuvo.

Tačiau kai mes susiruošėme gulti, mama pasakė, kad jos čiužinys labai nepatogus ir jai kažkas duria į nugarą.

Bet juk mano čiužinys be spyruoklių, o lova naujutėlė. Teko ieškoti jai antčiužinio. Tikėjausi, kad bent su juo mamai buvo patogu, bet ne, mama niekaip nenurimo.

Kitą rytą aš kaip visada atsikėliau, pasidariau kavos ir susiruošiau į darbą. Tačiau prieš išeinant mama mane sustabdė:

– Meda, kur tu susiruošei? O kas man leis injekcijas?

Tai buvo keista, nes apie jokias injekcijas manęs niekas neperspėjo. Paskambinusi brolio žmonai sužinojau, kad mama šiaip jau moka pati susileisti injekciją, taigi, ramiai išėjau į darbą, į kurį jau vėlavau valandą.

Tai mamai labai nepatiko. Grįžusi namo aptikau ją gulinčią ant grindų, suprakaitavusią ir sunkiai kvėpuojančią. Pakėliau ją, ir ji po pusvalandžio vos atsipeikėjo. Pasirodo, ji suvalgė daug ko, kas jai uždrausta, štai ir pasidarė bloga.

– Nežiūrite jūs manęs, tai ir nutinka visko. Turbūt norite, kad greičiau užversčiau kojas,- burbėjo ji. Juk negaliu tik dėl jos mesti darbo ir prižiūrėti ją visą dieną.

Ji suaugusi moteris, visiškai savarankiška, gali pagyventi ir viena, tiesiog prieš kelis metus brolis pardavė mamos butą ir nusipirko 3 kambarių arčiau miesto centro.

Taip jis ir pasiėmė mamą pas save. Jau nebežinau, ką daryti su jos kaprizais. Ji elgiasi kaip vaikas, tačiau jos elgesys visiškai nejuokingas ir nemielas, skirtingai nuo vaikiškų kaprizų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page