Receptai

Neįtikėtinai naudingi šaltalankiai su cukrumi

Šaltalankiai su cukrumi neįtikėtinai naudingi, bet kaip paruošti žiemai neverdant, ne visi žino. Tokio skanėsto nauda didžiulė, tame tarpe ir vaikams, tačiau reikia laikytis proporcijų.

Šviežiose uogose gausu aliejų,karotino, folio rūgšties ir riboflavino, kas labai svarbu nėštumo metu.

Šaltalankiai naudingi vaikams kaip vitaminų šaltinis, peršalimo ligų profilaktikai ir gydymui, imuniteto stiprinimui.

Paprasčiausias šaltalankių su cukrumi receptas žiemai – sumaišyti ingredientus proporcija 1:1 ir uždaryti stiklainiuose.

Sirupas, susidaręs laikymo metu – puiki priemonė kovoje su infekcijomis ir bakterijomis, o uogas galima naudoti kepiniams, desertams, dėti į įvairias šaltalankių arbatas ir paprasčiausiai valgyti šaukštu. Tačiau tai ne vienintelis būdas paruošti saulės uogas.

Sveikos uogos be virimo. Kilogramui atrinktų uogų prireiks 1400 g cukraus.

Nuplaukite ir nusausinkite uogas, pažiūrėkite, kad visos uogytės būtų sveikos. Sterilizuokite tarą, išdžiovinkite, dėkite uogas, sluoksniais berdami cukrų. Uždarykite dangteliais ir išneškite į rūsį.

Tokie šaltalankiai laikosi iki 2 metų. Naudojant ruošinį kompotui, cukraus dėti nėra būtinybės – jo pakaks.

Šaltalankių arbata puikiai derės su cukraus ruošiniu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page