Idomybes

Gyventi su moterimi, tai ne tik valgyti jos pagamintus pusryčius ir vakarienes. Gyventi su moterimi – tai visų pirma, mokėti klausyti!

Gyventi su moterimi, tai ne tik valgyti jos pagamintus pusryčius ir vakarienes, fotografuotis instagramui, vaikštinėti už rankutės ir bučiuotis saulėlydyje.

Gyventi su moterimi – tai visų pirma, mokėti klausyti! Klausyti apie viską pasaulyje. Apie tai, kas nutiko per dieną, apie emocijas, apie kaimynų katiną, kuriam skauda dantį, apie blogą kvapą autobuse, apie skylutę pėdkelnėse, apie tai, kad nebuvo ruginių miltų, o mandarinai buvo panašūs į citrinas, apie Dženifer Aniston fotosesiją, ir kaip ji atrodo, būdama 50-ies.

Mokėti klausyti ir nepertraukinėti, nusimanyti visuose dalykuose, apie ką ji kalba, ir kartu su ja jais domėtis.

Gerbti. Gerbti kiekvienoje situacijoje. Gerbti jos pasirinkimą ir norą. Ir nenorą)

Suprasti. Suprasti iš pusės žodžio, iš pusės žvilgsnio. Kartais net reikia perskaityti mintis!))

Rodyti dėmesį! Kiekvieną dieną. Kiekvieną valandą. Visą gyvenimą!

Dovanoti dovanas, reikalingas, o ne banalias. Žinoti jos apatinių dydį, mėgstamą spalvą, sijono ilgį. Mokėti teisingai parinkti auskarus ir apyrankę prie suknelės, kurią jūs nupirkote prieš du metus, bet ji jos niekad neapsirengė, nes planetos dar nesustojo teisinga eile.

Gyventi su moterimi – tai mokėti pagaminti maistą, kai ji neturi nuotaikos. Suruošti vaikus į mokyklą ir padaryti jiems sumuštinius!

Būti atidžiu ir prisiminti ne  geriausias dienas kalendoriuje.

Gyventi su moterimi – tai būti šiuolaikišku viskame.

Būti pasitikinčiu savimi ir nuosekliu. Būti stipriu ir delikačiu tuo pat metu. Moteris turi būti apsaugota, tiek emociškai, tiek fiziškai, tiek dvasiškai.

Padėti jai visur. Matyti jos stipriąsias puses ir visomis jėgomis jas skatinti. Būti nuoširdžiai susidomėjusiam viskuo, ką ji daro. Nukreipti ją.

Gyventi su moterimi – dar visokių smulkmenų milijonas. Gyventi su moterimi – didelis menas, laimė ir džiaugsmas. Taip pat tai vienas iš didžiausių iššūkių mūsų gyvenime, vyrai!

Būti jos draugu!

Gyventi su moterimi – tai ne kiekvienam!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page