Idomybes

Grįžau namo iš naktinės pamainos, prie manęs pribėgo sūnus ir ėmė pasakoti apie kažkokią tetą spintoje. Čia vyro veidas pasikeitė ir jis ėmė teisintis

Turiu du vaikus. Dukrai 5, sūnui 3 metai. Kadangi jie jau ūgtelėjo, nusprendžiau, kad laikas grįžti į darbą.

Radau laisvą darbo vietą, kur, deja, kartais reikėdavo dirbti naktinėje pamainoje. Kadangi atlyginimas buvo geras, o vyras mokėjo prižiūrėti vaikus, sutikau. Ir štai kada man reikia eiti į naktinę pamainą, vaikais rūpinasi vyras. Tačiau mūsų jaunėlis pastaruoju metu pasidarė įnoringas ir pradėjo anksti eiti miegoti. Sakė, kad bijo tamsos.

Mes išbandėme viską, kas įmanoma: naktines lemputes, pasakas, lopšines. Tačiau niekas nepadėjo, nors su vyresniąja dukra problemų niekada nebuvo.

Kartą, kai grįžau iš darbo ankstyvą rytą, aptikau vyrą virtuvėje – jis ruošė pusryčius sau ir vaikams. Viskas buvo kaip visada, bet čia prie manęs pribėgo sūnus ir džiugiai pasakė:

– Mama, mūsų spintoje yra gera teta. Ji mus kas vakarą guldo miegoti. Mes taip gerai miegam!

Pažvelgiau į vyrą, mano akyse buvo įsiūtis. Tačiau vyras nusišypsojo, nuramino mane ir užtikrino, kad tuoj viską paaiškins.

Pasirodė, kad aną vakarą sūnus vėl negalėjo užmigti. Tada vyras jam pasakė, kad kiekvieną kartą, kai jis užmigs, spintoje atsiras geroji fėja, vardu Miegalė, kuri saugos jo miegą.

O jei berniukas aikštysis, tai Miegalė įsižeis, pabėgs ir daugiau negrįš. Nuostabu, tačiau mūsų sūnus dabar miega kaip visi vaikai.

Gerai, kad mano vyras toks kūrybingas!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page