Idomybes

Vyras grasina mane palikti, jei nenumesiu bent 30 kg

Niekada nebuvau lieknutė: iki vestuvių svėriau 86 kg prie 170 cm ūgio. Žodžiu, tokia kūninga dama, kaip vadino mane vyras.

Po gimdymo smarkiai pasitaisiau ir dabar sveriu 120 kg. Kol kas sugrįžti į ankstesnes formas nesigauna, kaip besistengčiau. Gydytojai sako, kad nepradėsiu lieknėti, kol nesibaigs laktacija.

Iki šiol maitinu sūnų krūtimi, nors jam jau pusantrų metų.

Bandau tai paaiškinti vyrui, tačiau jis nesupranta, koks svarbus motinos pienas vaiko sveikatai. Atvirkščiai, rėkia ant manęs, kad auginu ne vaikinuką, o žinduklį ir man laikas nutraukti maitinimą krūtimi bei lieknėti.

Savo adresu girdžiu tik įžeidžias pravardes. Lovoje pas mus irgi visiška bėda – vyras prarado susidomėjimą manimi kaip moterimi ir to neslepia, nuo ko aš dar labiau kompleksuoju ir užsisklendžiu.

Grasina, kad jei nesulieknėsiu, išvis paliks šeimą ir aš suprantu, kad jis nusiteikęs rimtai.

Tokiais momentais man nusvyra rankos – negi visa esmė tik antsvoryje? Aš juk nutukau ne nuo tortų ir pyragaičių, o išnešiojau ir pagimdžiau jam sūnų, o dabar, matote, jo netenkina mano figūra.

Man kažkodėl atrodo, kad kažkas jam knisa protą – arba motina, arba draugai, o gal ir susirado kažką. Ar gali dėl 30 kg antsvorio žmogui dingti jausmai mylimai moteriai ar priežastis kitur? Ir ar yra koks nors efektyvus būdas sulieknėti?

Būsiu labai labai dėkinga!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page