Idomybes

Liūdna, bet tai tiesa! Kodėl geros moterys vertinamos mažiausiai…

Gerumas – ne silpnybė! Jei moteris gera, tai nereiškia, kad ji kvaila ar naivi. Ji mato tą patį, ką ir kiti.

Ji moka skirti tiesą nuo melo ir žino, kas ją myli, o kas tiesiog imituoja jausmus. Ji viską supranta, tačiau
vis tiek tiki, kad gali pakeisti žmogų į gera.

Gera moteris lengvai atranda meilę savo sielos gilumoje ir ieško tikrų, ilgų santykių. Ji siekia rasti partnerį, kuris taps geriausiu jos draugu, kuris priims ją tokią, kokia ji yra ir leis jai išreikšti savo meilę taip, kaip ji panorės.

Tokia moteris nežiūri į santykius kaip į žaidimą ir nemanipuliuoja jausmais. Ji turi charakterį, tačiau moka atleisti. Ji mano, kad kiekvienas nusipelno antro šanso.

Ji mato žmonėse tik geriausia ir galvoja, kad kiekvienas gali klysti. Kiekvienas mūsų daro tai, dėl ko gailisi, tačiau mes mokomės iš savo klaidų.

Kas tik nori, gali pradėti savo gyvenimą nuo nulio. Gera moteris širdyje vadovaujasi ne taisyklėmis, bet humaniškumo jausmu.

Jai nereikia žmogaus, kuriam sakytų, koks jis turi būti, todėl kad jis myli save tokį, koks yra. Ji žvelgia į savo gerumą kaip į palaiminimą.

Ji mano, kad jos gerumas ne visada bus jai į naudą, tačiau yra įsitikinusi, kad galiausiai šis charakterio bruožas atves ją ten, kur ji yra. Ši moteris nepriklausys nuo kitų žmonių nuomonės.

Ji žino, kad ją dažnai neteisingai supras ar kritikuos, bet ji visada jausis žingsniu priekyje visų. Tai visada bus susiję su kažkuo dvasingu ir giliu.

Ji pasitikės visata ir matys kažką gražaus bet kokioje situacijoje. Ji mato skausmo grožį ir randa būdą būti gera, net kai jai tai bus sunku.

Ji rinksis gera, net jei susidurs su priešišku elgesiu. Tačiau tai dažnai reiškia, kad jos gerumu piktnaudžiaus. Tai yra, jai skaudės. Tačiau net tai nepadarys jos širdies žiauria.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page