Laisvalaikis

Greitas testas: ką apie jus gali pasakyti piršto ilgis

Ar esate kada nors susimąstę apie tai, ką apie jus galėtų pasakyti jūsų pirštų ilgis? Pasirodo, didžiojo piršto ilgis ir forma gali labai daug pasakyti apie žmogų.

Žinoma, tai tik teorija, neturinti jokių mokslinių įrodymų, bet mes siūlome pasitikrinti, ar teisingi vertinimai. Na, ką, pradėsim? Pirmiausia įdėmiai apžiūrėkite savo didįjį pirštą, ir pradėkime.

VARIANTAS 1.

Abi falangų dalys yra maždaug vienodo ilgio.

Sveri 96? O sversi 56! Lieknėjimas tingiems!
Skaityti toliau

Tai sako apie žmogaus stabilumą ir visišką ramybę. Kaip taisyklė, tokie žmonės labai tiesmuki, turi išvystytą vaizduotę ir aštrų protą.

VARIANTAS 2.

Viršutinė falanga didesnė už apatinę.

Tokie žmonės yra labai atsidavę ir ištikimi. Tuo pačiu jie labai atviri ir nuoširdūs bendravime, pritraukia aplinkinius, kaip magnetas.

VARIANTAS 3.

Viršutinė piršto falanga mažesnė už apatinė.

Tokie žmonės labai sąžiningi ir patikimi. Jais galima pasikliauti. Jie išsiskiria blaiviu požiūriu į pasaulį ir savo ryžtingumu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page