Sveikata ir grožis

7 geriausi produktai jūsų kepenims. Valgykite juos reguliariai, jei mėgstate riebiai

  1. Kryžmažiedės daržovės.

Brokoliai, Briuselio kopūstai žymūs skoniu ir dideliu ląstelienos kiekiu. Be to, jie turtingi naudingų augalinių junginių, kurie saugo kepenis nuo pažeidimų ir didina fermentų lygį.

  1. Greipfrutas

Greipfrutas turi 2 pagrindinius antioksidantus: naringeniną ir naringiną, kurie padeda apsaugoti kepenis nuo pažeidimų, mažindami uždegimą. Jie taip pat stimuliuoja fermentų, kurie degina riebalus, gamybą.

  1. Česnakas.

Tyrimas, publikuotas 2016 m žurnale Advanced Biomedical Research, parodė, kad česnako vartojimas mažina žmonių riebalų kiekį ir kūno masę.

  1. Žalioji arbata.

Žalioji arbata padeda kovoje su rūgštiniu stresu, mažina bendrą riebalų kiekį organizme bei kepenų ligų požymius.

  1. Riešutai.

Riešutai turi vitamino E, nesočiųjų riebiųjų rūgščių ir antioksidantų. Šie junginiai užkerta kelią kepenų ligoms, mažina rūgštinį stresą ir uždegimą.

  1. Raudonos ir violetinės uogos.

Gervuogės, mėlynės, spanguolės turi grupę junginių, vadinamų polifenoliais. Šios medžiagos padeda apsaugoti kepenų ląsteles nuo pažeidimų ir prisotina antioksidantais, kad sumažintų laisvųjų radikalų kiekį.

  1. Vanduo

Įpraskite gerti vandenį vietoje saldžių gėrimų. Jūs nustebsite, nuo kiek kalorijų kiekvieną dieną tai jus išgelbės.

O jūs dažnai valgote šiuos produktus?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page