Idomybes

60-metis vyras apsiverkė kaip vaikas, pirmąkart sutikęs mamą, kuri atidavė jį į prieglaudą

Donis Balardas, kilęs iš JAV, užaugo globėjų šeimoje. Nepaisant nuoširdaus įtėvių rūpesčio ir meilės, vyras visą gyvenimą svajojo pamatyti savo biologinę motiną. Jo svajonė išsipildė 60-aisiais gyvenimo metais.

Vaikystėje mažasis Donis dažnai svarstydavo, kas yra jo tikroji biologinė motina. Jam buvo įdomu, kur ir su kuo gyvena toji moteris, kokie jos interesai. Viena, kas jam buvo žinoma – motinos vardas, kurį jis sužinojo iš gimimo liudijimo. Laimei, to pakako, kad kada nors ją surastų, apkabintų ir padėkotų už dovanotą gyvybę.

Balardas visada siekė rasti savo tėvus ir išsiaiškinti, ar jis į juos panašus. Artimųjų paieškas amerikietis pradėjo dar prieš 7 metus. Jis ir jo sesuo iš įtėvių šeimos užsiregistravo specialiame servise, kur žmonės ieško savo artimųjų. Kelis metus jiems nepavyko nieko rasti, tačiau šiais metais netikėtai Donio duomenys sutapo su viena iš serviso naudotojų, jo potencialia dukterėčia.

Vyras iškart nusiuntė merginai žinutę, po ko ji, patyrusi nedidelį šoką, susisiekė su savo teta Alisa Bredford ir papasakojo, kad galbūt ji turi tikrą brolį, apie kurį ji nežinojo. Alisa nusprendė patikslinti giminystės tikimybę tiesiogiai pas savo mamą.

Kai Alisos mama  viską sužinojo, ji apsiverkė ir prisipažino, kad kadaise ji turėjo sūnų, tačiau jos motina privertė atiduoti berniuką į prieglaudą.

Biologinė Donio motina vardu  Doroti Meri Pirs-Koen. Po to, kai Balardas atėjo į pasaulį, ji susituokė ir pagimdė dar 5 mažylius. Tačiau visus šiuos metus Doroti nenustojo pergyventi dėl savo pirmagimio, apie kurį ji nieko nežinojo, likimo. Ji jau buvo praradusi viltį susitikti su sūnumi, kai šis ją rado ir atvyko, kad apkabintų.

Nepaisant ilgų išsiskyrimo metų, vyriškis laimingas galiausiai pamatęs tikrąją mamą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page