Idomybes

Vienintelio pasaulyje mergaičių šešetuko gyvenimas po 38 metų

Džanet ir Gremas Voltonai labai norėjo tapti tėvais. Tačiau natūralus jų noras turėti vaikų greitai pavirto tikru gyvenimo išbandymu. Kelis sekančius metus Džanet daugybę kartų bandė pastoti. Bet nesėkmingai.

Pora galiausiai nusprendė išbandyti pagalbinį apvaisinimą (IVF). Deja, jis irgi nepadėjo. Po 12 bandymų Džanet taip ir nepastojo. Poros viltys jau buvo beišblėstančios, kai įvyko stebuklas. 13 bandymą Džanet pagaliau pastojo.

Sužinoję apie nėštumą, Džanet ir Gremas jautėsi devintame danguje iš laimės. Atrodė, visos jų kančios pagaliau baigėsi. Jie su jauduliu laukė savo pirmagimio gimimo. Bet kai gydytojas apžiūrėjo Džanet aštuntą nėštumo savaitę, paaiškėjo, kad ji taps ne vieno vaiko mama, o visų šešių!

Džanet ir Gremas buvo visiškai sutrikę nuo šios naujienos. Jie nesitikėjo tiek vaikų, bent jau vienu kartu. Džanet greitai buvo hospitalizuota ir turėjo likti ligoninėje iki kūdikių gimimo. Būsimai mamai buvo būtina visada būti stebimai medikų, kadangi toks nėštumas yra rizikingas dėl galimo persileidimo.

1983 m lapkričio 18 31-ą nėštumo savaitę Džanet pagimdė 6 sveikas mergaites. Mažylės atėjo į pasaulį cezario pjūvio pagalba vienoje iš Liverpulio ligoninių ir tapo pirmuoju pasaulyje mergaičių šešetuku. 1984 m sausį, kai gydytojai įsitikino, kad mergaitės sveikos ir joms niekas negresia, jas išrašė iš ligoninės.

„Jos gimė sveikos 31-ą nėštumo savaitę. Dvi iš mergaičių buvo patalpintos į inkubatorius, kadangi jų plaučiai nespėjo išsivystyti motinos įsčiose“,- papasakojo tėvelis Gremas laikraščiui „The Guardian“.

Stebuklingą seserų Hanos, Rut, Liusi, Keit, Dženi ir Saros gimimą stebėjo visas pasaulis. Jų gyvenimams buvo lemta skirtis nuo daugumos kitų.

Džanet ir Gremas pirko apie 11000 sauskelnių per metus ir beveik nemiegojo kelis pirmus savo vaikų gyvenimo metus.

Jų tėviškas gyvenimas pradėjo atrodyti kaip begaliniai maitinimo, sauskelnių keitimo ciklai su trumpomis pertraukomis miegui.

Tačiau ne tik pirmi mergaičių gyvenimo metai buvo sunkūs Gremui ir Džanet.


Ilgus metus tėvai negalėjo atsikvėpti: mokykla, pamokos, mergaičių lytinis brendimas ir visa tai pas 6 dukras vienu metu.

Voltonų šeimos gyvenimas visada virė nuo rūpesčių!

„Ankstyvieji mergaičių gyvenimo metai pralėkė nepastebimai…Vienintelis, ko aš gailiuosi, yra tai, kad
nebuvo pakankamai laiko atidėti rūpesčius ir paprasčiausiai pasimėgauti didelės mūsų šeimos gyvenimu“,- prisimena Džanet.

Bet nepaisant pastovaus laiko trūkumo, Gremas ir Džanet didžiavosi ir dievino savo dukras.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page