Idomybes

Iš jos juokėsi dėl retos ligos, bet ji užaugo ir nušluostė visiems nosis, tapdama velniškai populiari

Lizi Velaskes gimė su reta liga, pakeitusia jos išvaizdą. Ji visada svėrė nenormaliai mažai.

Be to, dėl sveikatos problemų, apako viena akimi. Savo sveikatos palaikymui ji privalo labai dažnai ir daug valgyti, juk ji niekaip negali pasitaisyti.

Tačiau aplinkiniai, vietoj atjautos, norėjo pasipelnyti iš jos nelaimės.

Lizi nuo pat vaikystės girdėjo kuždesius sau už nugaros. Žmonės juokėsi iš jos. Tai vyko ir mokykloje, ir universitete. O kai apie ją sužinojo internete, merginą pasiekė kritika ir iš interneto. Visi, kas tik netingėjo, aptarinėjo jos išvaizdą. Bet Lizi nusprendė, kad ji neleis niekam sugriauti jos gyvenimo.

Šiandien Lizi yra pakankamai garsi, ji yra puiki oratorė ir motyvatorė, padedanti žmonėms patikėti savimi. Mergina veda motyvacijos kursus. Ji gana gerai žinoma, daugelis nori išgirsti jos istoriją. Šiandien Lizi prisipažįsta, kad negalia tapo jos palaiminimu ir padarė ją stipriu žmogumi.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page