Idomybes

Jautrus fotoprojektas „Kartos“, kuris parodo, kad močiučių ir senelių meilei niekas neprilygs!

Šį projektą sukūrė Iveta Ivens. Moteris užsiima fotografija ir gyvena Amerikoje, nors gimė Lietuvoje.

Fotografės tėvai gyvena gimtinėje ir dėl didelio užimtumo matytis su jais pavyksta nedažnai. Tačiau kartą per metus Iveta būtinai pasiima sutuoktinį ir du mažus sūnus ir keliauja į gimtąją Lietuvą, kur jos laukia mylintys tėvai.

Kai tik berniukai mato senelį ir močiutę, kurių labai pasiilgsta, pamiršta mamą bei tėtį ir beveik visą laiką leidžia su vyresniosios kartos atstovais. Ir kiekvienas ilgai lauktas susitikimas – tai nepakartojamos emocijos, kurias Iveta nusprendė įamžinti. Foto gavosi tokios jausmingos, nuoširdžios ir švelnios, kad Ivens sukūrė visą fotoprojektą, pavadinusi jį „Kartos“.

Fotografė surinko nuotraukas, kurias darė 3 mėnesius. Ypač jai patiko fotografija, kurioje jos tėtis ir jo mažasis anūkas kartu miega lovoje mažo padūkusio kačiuko kompanijoje. Kitos foto išėjo ne mažiau emocingos ir įsimintinos.

Iveta mano, kad tokios emocijos – neįkainojamos. Kadangi kiekvienas susitikimas yra ilgai lauktas, vaikai ir jų seneliai tiesiog džiaugiasi ir mėgaujasi vieni kitų kompanija.

Jie visiškai negalvoja, kaip jie atrodo kadre, nepozuoja specialiai ir nesirūpina išvaizda. Ir tai atrodo stulbinančiai!

Fotografė mano, kad vyresnioji karta duoda vaikams tai, ko negali duoti nei tėvai, nei žiniasklaida, netgi knygos. Tai ypatinga patirtis, besąlygiška meilė ir švelni šiluma.

Ir nors Ivetos sūnūs dar labai maži, jie jau intuityviame, pasąmonės lygmenyje suvokia bendravimo su seneliais vertę, todėl linksta prie jų, siekia praleisti su jais kuo daugiau laiko ir mėgaujasi kiekviena akimirka, pragyventa kartu.

Pažvelkite į šias nuotraukas! Jos tikrai emocingos ir nuoširdžios.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page