Sveikata ir grožis

Man buvo gėda parodyti rankas dėl dėmių. Tačiau dabar visi klausia, kokį kremą aš naudoju.

Ideali oda prieinama kiekvienam! Aš tiesiog dievinu šį receptą!

Graži ir spindinti oda…Daugelis mano, kad tai nepasiekiamas sapnas. Ir viskas dėl siaubingų amžiaus dėmių, bet šiandien mes sužinosime, kaip su jomis kovoti.

Jei jus neramina ši problema, neskubėkite pirkti brangių kremų odos balinimui – jie gali pakenkti jūsų odai.

Vietoj to naudokite mūsų patentuotą naminę kaukę. Tam jums reikia vos 3 paprastų ingredientų, kurie yra kiekvienoje maisto parduotuvėje.

Nuostabios kaukės prieš odos dėmes receptas!

Ingredientai:

  • 1 valgomasis šaukštas medaus
  • 1 valgomasis šaukštas jogurto
  • 1 arbatinis šaukštelis citrinos sulčių

Paruošimas:

Sumaišykite visus ingredientus , kol negausite tolygaus mišinio.

Užtepkite kaukę ant probleminių odos vietų  ir laikykite 15 min, o paskui nuvalykite sluoksnį. Mes rekomenduojame jums daryti šią procedūrą nakčiai, todėl kad pašalinus kaukę gali atsirasti nedidelis odos paraudimas.

Naudokite kaukę ne daugiau 2 kartų per savaitę.

Ši kaukė gali būti naudojama bet kokiose probleminėse srityse, įskaitant ir kojas. Su laiku jūs atsikratysite nuo dėmių ant jūsų odos.

Jei jūs turite rimtų sveikatos problemų ar stiprių skausmų, rekomenduojame jums kreiptis konsultacijos pas gydytoją. Savigyda gali būti nesaugi jūsų sveikatai.

Tai jums tikrai patiks!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page