GyvūnaiIdomybes

Mažas berniukas išgelbėjo katiną, o po 4 metų šis katinas jam atsidėkojo

Australo Melo Morou sūnus Paetonas parnešė namo liesą rudą katiną, kurį rado gatvėje. Berniukas labai prašė tėvų pasilikti gyvūną, tačiau namie jau buvo du katinai ir suaugusieji niekaip nenorėjo sutikti laikyti dar ir trečią. Berniukas buvo užsispyręs ir namie atsirado trečiasis augintinis,vardu Mitas Džindžėjus Nindzė.

Kitą rytą Mitas praleido pas veterinarą. Katiną patikrino dėl ligų ir įdiegė mikroschemą. Paetonas labai greitai susidraugavo su Mitu ir, nors namie buvo dar du katinai, būtent gatvėje rastas rudukas tapo berniuko numylėtiniu.

Mitas šeimoje pragyveno 4 metus, kai į namus atėjo nelaimė – Paetonui nustatė vėžį. 12-mečiui berniukui skyrė chemoterapiją, po kurios jis grįžo namo. Vos berniukas peržengė namų slenkstį, prie jo priėjo Mitas ir nesitraukė nė per žingsnį.

Kelis mėnesius katinas praleido šalia savo mažojo šeimininko, dainuodamas jam savo daineles ir masažuodamas letenėlėmis. Gydymas ir palaikymas davė savo rezultatus ir liga liko praeityje.

Dabar Paetonui jau 19, bet jis kaip ir anksčiau myli savo katiną Mitą ir stengiasi nesiskirti su juo.

Mitas atsako jam tuo pačiu, vis dar saugodamas širdyje dėkingumą už tai, kad Paetonas dovanojo jam namus ir prisimindamas baimę, kad jis galėjo likti be mylimo žmogaus.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page