Gyvūnai

Pagyvenusi našlė gyveno vienatvėje, kol prie durų neaptiko naujo draugo

Į JAV ji atvyko tolimais 1953 metais iš Olandijos. Ji gyvena visai viena:  Sali Rivehonern vyras mirė beveik prieš 30 metų, o vaikai išsivažinėjo po kitus miestus.

Sali turi kaimynus. Neseniai jie irgi susidūrė su artimo sutvėrimo netektimi: nugaišo jų šuo Blizard. Susitaikę su netektimi, kaimynai parsinešė namo 15 savaičių šuniuką Broudi. Tą pačią dieną naujasis šuo…pabėgo.

Puolę į paieškas jie pastebėjo, kad Broudi atbėgo į senutės Sali namus ir maloniai leidžia su ja laiką. Žinoma, šeimininkai pasiėmė šuniuką atgal, tačiau nuo tada situacija kartojasi beveik kasdien.

Broudi naudojasi menkiausia galimybe visur sekioti Sali. Jį pagauna jos kieme, prie pašto dėžutės ir net jos mašinoje.

Užaugusi fermoje ir ten apsupta šunų Sali sako, kad Broudi grąžino ją prie savo šaknų ir privertė vėl pasijusti laiminga.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page