Idomybes

Penketas veidrodinių principų ir penki santykių veidrodžiai

Principas Nr.1. pasaulis, kaip veidrodis, atspindi jūsų santykį su juo

Pasaulis atspindi jums jūsų mintis. Jei jūs jaučiate liūdesį, pyktį, nuoskaudą, pasaulis atsisuka į jus šia puse ir rodo jums atitinkamus įvykius.

Principas Nr. 2. Atspindys formuojasi dvasios ir proto vienybėje

Žmonės dažnai galvoja viena, o to paties žmogaus siela trokšta visai ko kito. Čia susiformuoja atotrūkis. Vieningumas dažnai pasiekiamas, įvykus masei negatyvių įvykių, nes protui kur kas lengviau patikėti blogiu, negu gėriu.

Principas Nr. 3. Veidrodžio reakcija yra uždelsta

Jei jūs bandote manifestuoti kažką nereikšmingą, tai gali įvykti kelių valandų laikotarpyje.

Šiuo užtrukimu galima pasinaudoti. Jei nepavyksta sujungti sielos ir proto, nuolatos kartokite savo ketinimus: „aš to noriu, aš to nusipelnau, aš žinau, kad taip ir turi būti“. Ir tada tai, nors ir su užtrukimu, vis tik suveiks.

Principas Nr. 4. Veidrodis konstatuoja santykio turinė, ignoruodamas jo kryptį.

Baimės, abejonės realizuojasi akimirksniu. Jei jūs stengiatės kažko išvengti, jūs rizikuojate su tuo susidurti. Veidrodis atspindi patį turinį, pačią esmę.

Principas Nr. 5. Veidrodis atspindi (realizuoja) viską, ko jūs NENORITE.

Galvokite ne apie tai, ko jūs nenorite, o apie tai, ko siekiate. Dažniausiai žmogus žino, ko jis nenori ir nuolat apie tai galvoja.

Visata kaip veidrodis atspindi mintis. Iš savo leksikono pašalinkite visus žodelius su dalelyte NE: nepasitenkinimas, nemalonumas, nenoras, nepritarimas, neapykanta, nepasitikėjimas, nesėkmė, nelaimė.

Tai jums tikrai patiks!

Related Articles

You cannot copy content of this page