Idomybes

Vyras, kurio ūgis 110 cm, vedė ir tapo tėvu. Kaip dabar atrodo jo dvimetė dukra

Per savo 33 metus Džeimsas Lastedas iš Didžiosios Britanijos pasiekė labai daug. Būdamas vos 110 cm ūgio, jis tapo pakankamai žymiu aktoriumi ir paklausiu BBC kanalo vedėju.

Nuo ankstyvos vaikystės Džeimsas niekada nesigėdijo savo ūgio. Priešingai, jis visada laikė šią ypatybę savo privalumu. Tikėjimas savimi padėjo jam būti ryžtingam bet kokioje situacijoje. Todėl, kai jis pirmą kartą pamatė Chloją, iškart sau pasakė: „Ji būtinai taps mano žmona!“

Neįprastas pirmasis pasimatymas

Chlojos ir Džeimso santykiai prasidėjo 2014 metų vasarą nuo neįprasto pasimatymo, kurį jie iki šiol prisimena su šypsena.

Po pažinties pora nusprendė pavakarieniauti kavinėje. Ir kada Chloja, kurios ūgis 170 cm, atsisėdo už vieno stalelio su Džeimsu, žemesniu už ją visais 60 cm, padavėjas merginai iškart atnešė meniu. O jos palydovu atiteko piešimo albumas ir pieštukų rinkinys. Padavėjas palaikė Džeimsą vaiku ir tik po kurio laiko suprato klydęs.

Šis ryškus ir pilnas humoro, juoko ir šypsenų vakaras suartino Chloją ir Džeimsą tiek, kad jie iškart
pasiskelbė pora.

Vestuvės

2016 metų vasarą Džeimsas ir Chloja susituokė. Jaunavedžiai į iškilmingą ceremoniją pakvietė apie 80 svečių, tačiau jų skaičius greitai padidėjo beveik 2 su puse karto.

Neįprastose vestuvėse panoro pabuvoti daugelis įžymybių ir žiniasklaidos atstovai. Kitą rytą beveik visi didieji Britanijos laikraščiai ir žurnalai mirgėjo šių iškilmių fotografijomis. Greitai apie Džeimso ir Chlojos šeimą sužinojo visas pasaulis.

Šeimos pagausėjimas

2018 metais sutuoktiniai Lastedai sužinojo, kad jų šeimoje numatomas pagausėjimas. Ir ši naujiena tapo viena džiugiausių jų gyvenime.

Džeimsas ir Chloja ėmė ruoštis mažylio atsiradimui iš anksto. Jie įrengė vaikui kambarį ir daug laiko leisdavo parduotuvėse, rinkdami rūbus naujagimiams.

2019 metų vasarį Džeimsas, kurio ūgis vos 110 cm, tapo laimingu tėvu. Į pasaulį atėjo mergaitė Olivija.

Olivija

Olivija gimė visiškai sveika. Džeimso ypatybė jai nepersidavė, o tai reiškia, kad ji jau visai greitai ūgiu pasivys savo tėvą.

Dabar mažylei jau dveji. Tėvai su ja daug vaikštinėja ir keliauja.

Džeimsas įsitikinęs, kad iš Olivijos išeis puiki aktorė, todėl dažnai pasiima ją į filmavimo aikštelę. Mergaitė jau priprato prie kamerų ir labai mėgsta, kai ją fotografuoja.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page