Idomybes

Vyresnės seserys pastoviai iš manęs tyčiodavosi, o kai aš ištekėjau, paeiliui nušluosčiau joms nosis

Aš turiu 4 seseris, mes visos nuo skirtingų vyrų. Mama buvo ištekėjusi net 5 kartus.

Pirmasis mamos vyras metė ją, kai ji buvo dar nėščia. Po to ji sutiko antrąjį vyrą, bet su juo irgi nieko neišėjo. Po to ji pasižadėjo su niekuo nebesusitikinėti, tačiau nepraėjo nė metai, ji susirado naują gerbėją ir nuo jo irgi pagimdė.

Su juo mano mama pasielgė labai negražiai. Kai buvo santykiuose su trečiuoju, sutiko mano tėvą ir jį įsimylėjo, o tai jau yra neištikimybė. Su mano tėvu santuoka buvo laiminga, tačiau prieš 12 metų jis mirė ir štai po 2 metų ji susirado naują vyrą.

Aš niekaip neteisinu savo mamos poelgių; tai mažų mažiausiai neteisinga. Štai taip ji pagimdė mus, tačiau vėl liko viena. Su paskutiniu vyru irgi išsiskyrė ir padėjo paskutinį tašką savo asmeniniame gyvenime.

Mama sako, kad visos mes panašios į savo tėvus, tačiau pagal charakterį į ją, bet tik ne aš. Aš vienintelė esu panaši į savo tėvą ir todėl man labai gera širdyje. Seserys tyčiojosi iš manęs dėl kalbos defekto ir tik vyriausioji sesuo mane palaikė ir ramino.

Ji mane daug išmokė šiame gyvenime ir, tiesą pasakius, mane išauklėjo būtent ji, o ne mama. Kai ji ištekėjo, man jos trūko, o kitos seserys ėmė mane žeminti ir įžeidinėti dar labiau, pastoviai sakė, kad aš savo gyvenime nieko nepasieksiu.

Viskas pasikeitė, kai aš ištekėjau. Su būsimu vyru mes susipažinome universitete, o bebaigiant jis man pasipiršo. Dabar mes gyvename labai gerai, mūsų šeima puiki.

Seserys, padariusios tam tikras išvadas, paprašė manęs atleidimo ir aš joms atleidau, taip mane išmokė vyriausioji sesuo – kad neverta laikyti pykčio ant žmonių.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page