Idomybes

109-erių metų moteris atskleidė ilgaamžiškumo receptą: reikia laikytis kuo toliau nuo vyrų

Pasilikti vienai – tai visai ne pasaulio pabaiga, nors galiojantys visuomenėje stereotipai kaip tik skelbia priešingai. Skaitoma, kad moteris būtinai turi gyventi šalia vyro.

Jau nekalbant apie pačius vyrus, kurie šalia moters visada jaučiasi geriau, negu be jų. O štai apie moteris yra kitokių nuomonių.

109-erių metų amžiaus Džesė Galan iš Škotijos kaip tik mano, kad moters ilgaamžiškumo paslaptis ir yra tame, kad šalia nėra vyro.

Gali būti, kad tokią nuomonę moteris susidarė dėl savo gyvenimo aplinkybių: ji nuo 13 metų pati užsidirbo sau pragyvenimui. Dirbti reikėjo daug, be laisvadienių. Ji iš nieko nesitikėjo pagalbos, pasikliovė tik savimi.

Paskutiniuosius gyvenimo metus Džesė praleido senelių namuose. Ji buvo aktyvi ir džiaugėsi gyvenimu. Jos globėjas šiltais žodžiais minėjo savo globotinę, vadino ją nuostabia moterimi.

Džesė palaikė draugiškus ryšius su savo kaimynais, užsiėmė fizike kultūra, reguliariai lankė bažnyčią ir koncertus.

Į žurnalistų klausimą, kame jos ilgaamžiškumo paslaptis, Džesė pasakė, kad svarbų vaidmenį suvaidino reguliarus sportavimas, rytinė košės porcija, ir…vyrų jos gyvenime nebuvimas:

„ Jie atneša daugiau problemų, nei suteikia malonumo“.

Kaip jums patinka toks teiginys? Norisi pasiginčyti, ar sutikti? Ką jums sako jūsų gyvenimo patirtis? Pasidalinkite savo nuomone. Tai labai svarbus klausimas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page