Idomybes

38 metus 2 moterys saugojo šią neįkainojamą nuotrauką. Priežastis sujaudins jus iki sielos gelmių!

Dabar Amanda Skarpinati gyvena Niujorke, ji laiminga, graži, myli savo gyvenimą ir daugybę draugų.
Tačiau vaikystėje jai teko išgyventi siaubą.

Dabar Amanda Skarpinati gyvena Niujorke, ji laiminga, graži, myli savo gyvenimą ir daugybę draugų.

Plastinė chirurgija slepia nuo aplinkinių akių tai, kas jai nutiko prieš 38 metus, kai ji buvo dar visai maža. Tada vienintelis jos išsigelbėjimas buvo viltis ir viena vienintelė fotografija.

Amanda gimė 1977 m. Būdama 3 mėnesių, ji nusirito nuo sofos tiesiai ant garintuvo su verdančiu vandeniu, kuris stovėjo ant grindų.

Tuo momentu tėvų nebuvo šalia. Jie laiku išgirdo riksmą ir išgelbėjo mažylę. Tačiau mergaitė gavo siaubingus nudegimus, su kuriais pateko į Olbanio medicinos centrą.

Ten jos išsigelbėjimu tapo žmogus, kurio ji niekada nepamirš.

Medicinos sesuo Siuzan Bergen dėl mažosios nukentėjusios darė žymiai daugiau, nei iš jos reikalaujama.

Rūpindamasi mergaite ji išreiškė nuoširdų rūpestį ir pasiaukojimą, valandomis nešiodavo ją ant rankų, ramindavo ir juokindavo, jei ši nusimindavo ir imdavo verkti.

Ši nuotrauka buvo padaryta Karlo Hovardo po operacijos. Amanda subintuota, tačiau jos akytės spindi ramybe – viskas medicinos seselės rūpesčio ir geros širdies dėka. Po daugelio metų ši foto taps pagrindine Amandos brangenybe.

Kai mergaitę išrašė iš ligoninės, jai teko išgyventi dar sunkesnius laikus. Mokykloje iš jos juokėsi ir tyčiojosi, žemino dėl baisių randų.

Kiekvieną dieną ji grįždavo namo ašarodama.

Tokiais momentais mergaitę galėjo nuraminti tik šios medicinos seselės, kurios net vardo ji nežinojo, nuotrauka. Amanda kalbėdavosi su ja, išliedavo širdį moteriai, kuri ja taip rūpinosi ir taip mylėjo.

18 metų dėka kelių plastinių operacijų merginos randai darosi nepastebimi. Gyvenimas susitvarko, tačiau ji vis tiek nori rasti šią nepažįstamąją iš tolimų 1977 metų. Amanda aprašo savo istoriją Facebooke, kad jai padėtų susitikti su medicinos sesele.

Ir merginai neįtikėtinai pasisekė, todėl kad šį įrašą pamatė buvęs Siuzan kolega. Jis pažino moterį ir pranešė apie tai Amandai. Pamačiusi savo gelbėtoją, Amanda ėmė verkti ir puolė jos apkabinti. „Nejaugi mes susitikome!“ – išsiveržė merginai.

Siuzan irgi prisiminė savo mažąją pacientę visą tą laiką. Ji pasakoja, kad Amanda buvo labai narsi. Siuzan laikė ją ant rankų ir matė ramų pasitikintį mažylės žvilgsnį, kuris labai jaudino moterį, kuri žinojo, kad jos laukia labai sudėtinga operacija.

Siuzan labai apstulbino ir sujaudino Amandos dėkingumas. Kai moteris sužinojo, kad mergina saugojo šią fotografiją, jos akys prisipildė ašarų.

Po tokio šilto susitikimo žurnalistai paklausė Amandos, ar tai taps tvirtos draugystės pradžia, į ką mergina atsakė: „Mes jau ilgai draugaujame! Tiesiog Siuzan apie tai nežinojo!

Jei jus sujaudino ši istorija, nepamirškite pasidalinti su draugais!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Related Articles

You cannot copy content of this page